Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Lekarstwo na upały. Pierwsza w Mławie kurtyna wodna


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w ubiegłym tygodniu ustawił w pobliżu miejskiej pływalni pierwszą w naszym mieście kurtynę wodną. Pierwszą, jeżeli nie liczyć tych, którzy sami mieszkańcy własnym pomysłem postawili sobie na podwórku. Ta ustawiona przy pływalni wraz z dostawą kosztowała nieco ponad 3 tys. zł i jak mówi dyrektor MOSiR Piotr Jankowski – działać będzie w upalne dni, ale choć stoi dość krótko, to już cieszy się zainteresowaniem.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

25
KOMENTARZE

avatar
1500
Hydraulik
Gość
Hydraulik

Panie daj Pan tałsena, patyka Panie, patyka. A Wam takiekie rureczki odpicuje że pod samiućkie niebo będą sikać. Ach te mławskie stawki, cosik pięknego, aż się łezka w oku kręci…

Anonim
Gość
Anonim

Klakierki rozpędu nabierają – kocham was za to, bez was byłoby smutno na tym portalu.

Anonimowy mlawiak
Gość
Anonimowy mlawiak

„Nieco ponad 3000” za kilka rurek i płaskowników z napisem do podlewania trawnika przed basenem…. Brawo….

Magda
Gość
Magda

Ludzie opamiętajcie się! Ciągle szkoda, że nie to i szkoda, że nie tamto…Naprawdę nie ma w Was radości? Nie potraficie ot tak, nie krytykować tylko dla zasady? Smutne i nieciekawe życie musicie mieć. Może warto to zmienić? Nie szkoda Wam życia na wieczne krytykę innych? Spróbujcie dla odmiany zauważać dobre strony tego życia , że ktoś coś dla Was, jako społeczeństwa lokalnego robi. Pozdrawiam wszystkich, którzy widzą w życiu kolory inne niż tylko szary i czarny.

Ktos
Gość
Ktos

Bardzo radosne dla mnie jest to, że ostatnio byłem w Ciechanowie. Tam fajna strefa kibica i fajna kurtyna w centrum. To tak z kolorowych stron życia. A jeszcze z bardziej kolorowych – wkrótce ruszam na urlop do Hiszpanii. I bardzo się cieszę i mam w sobie z tego powodu mnóstwo radości. Twoją radością rozumiem jest praca w ratuszu, a teraz smutkiem i zmartwieniem czy dalej będziesz na swoim stołu, bo Kowal może przegrać. I tak pewnie będzie, że przegra.

Winner
Gość
Winner

Szkoda, że nikt nie pisze o stratach jakie po nieudanych meczach nastapily dla miasta. Druga rzecz nikt cie na siłę w Mlawie nie trzyma. Jeśli robisz we wlasne gniazdo to tylko o tobie świadczy. Proponuję kupic maść na ból …. przyda sie na przełomie października i listopada.Nie pozdrawiam.

Ktoś
Gość
Ktoś

Pewnie, że nie zamierzam być w Mławie. Już kupiłem dom w Trzcińcu i będę sąsiadował z niejakim Złotoustym. A maść na ból to sobie kupcie wy urzędasy, którzy piszecie tu podczas pracy. Bo stracicie swoje stołki jesienią, kiedy to wybory wygra Pan Burchacki. Zresztą jak to powiedział radny Zadrożny – streszczając – Ciechanów dostaje kasę z UE, bo ma szefa miasta z PSL. Czyli jak my będziemy mieli szefa miasta z PSL, to też w końcu będziemy dostawać kasę z UE. Pan Zadrożny ma rację, głosuję na Pana Burchackiego.

Anna
Gość
Anna

Kowal robi swoje, jak Kosiński swoje. On pielęgnuje dobre relacje z wujkiem marszałkiem i dba o koleżków z PSL-u. Ty odpoczywaj w Hiszpanii i nie martw się o wybory w Mławie. Jakoś sobie poradzimy.

Ewa
Gość
Ewa

Bardzo mądrze i sensownie..sama jestem tego samego zdania ..że co by w Mławie nie postawil, nie pobudował..to i tak dla wielu to i tak będzie to źle..niedobre..ludzie więcej optymizmu..Mława jest taka piękna że nie ma co narzekać..Pozdrawiam Cię Magdaleno wakacyjne..

Anonim
Gość
Anonim

Tak, szczególnie park mamy piękny

Jarząbek
Gość
Jarząbek

My nie krytykujemy dla zasady.
Nie oceniaj naszego życia tak tylko dla zasady.
Ktoś dla nas coś robi? – to jedna wielka prośba: niech robi to z głową, a nie tylko dla zasady, żeby coś tam gdzieś tam było.
Czyż nie mam racji, Pani Magdo? – rzecznik ratusza? – jeśli tak, to widzę, że Wy tam w ratuszu macie bardzo idealistyczne podejście do tego co robicie, tak się przechwalacie na swojej stronie, że aż wstyd.
Pani Magdo strona ratusza to winny być suche informacje, a nie przechwalanie się, jacy to jesteście wspaniali.

Magda
Gość
Magda

Panie Jarząbku i Panie Ktoś, pewnie Panów zasmucę i dam kolejny powód do niezadowolenia ( a czytając Pana komentarze widzę, że Pan jest ciągle z czegoś niezadowolony Panie Jarząbku) – ja nie pracuję w ratuszu, jestem zwykłą mieszkanką tego miasta i w przeciwieństwie do Panów, bardzo je lubię i potrafię dostrzec jego piękne strony 😉 Pozdrawiam Panów serdecznie i miłego dnia życzę:)

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Szkoda, że Pani dostrzega tylko piękne strony naszego miasta. Ja również je dostrzegam, ale to nie znaczy, że muszę o nich pisać. Są, po prostu są i kropka.
Moja krytyka jest skierowana wyłącznie po to, żeby to co złe zostało naprawione lub zniknęło.
Krytyka jest budująca.
Wazeliniarstwo niekoniecznie.
Mnie burmistrz nie zahipnotyzował swoim urokiem osobistym, a Panią widocznie tak.
Umiem realnie patrzeć na poczynania władzy i ją obiektywnie oceniać.

Ktos
Gość
Ktos

Jak Ty nie pracujesz w ratuszu, to ja jestem kosmitą

XYZ
Gość
XYZ

Pani Magdo, jestem pani fanka i pozdrawiam serdecznie

Ewa
Gość
Ewa

Pięknie napisane p Magdo..popieram panią ze ten pan Jarząbek jest ciągle z czegoś niezadowolony…

Ktos
Gość
Ktos

To w centrum powinno być

Ktos
Gość
Ktos

To już mogli na byłej strzelnicy ją postawic

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Szkoda, że nie w centrum 🙁
ale cóż, lepszy rydz jak nic.
Ciekawe kiedy ratusz zrobi fontannę w starym miejscu, przed pomnikiem obok ratusza – to miejsc4e aż się prosi o fontannę, nowoczesną fontannę.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Szkoda nie w czasie upałów he he ale u nas wszystko zaczyna funkcjonowac na opak

Władza
Gość
Władza

Jak nowy plac zabaw w parkj jesienią

mławianka
Gość
mławianka

szkoda mi Pana Jarząbka i Anonima , bo są ciągle smutni , rozgoryczeni , przygnębieni, pomóżmy im jakoś, albo jak nie kochają Mławy , to do Ciechanowa jest zawsze blisko. Panowie więcej optymizmu !

Anonim
Gość
Anonim

Hej, nie rób mi profilu psychologicznego, bo nie jesteś psychologiem.
Zrób go lepiej samej sobie – tu może Ci się udać, bo nikt Cie lepiej nie zna jak Ty sama.

Wiki
Gość
Wiki

Może właśnie dlatego tak piszą, że kochają Mławę? Konstruktywa krytyka jest bardzo pożądanym zjawiskiem.

Jarząbek
Gość
Jarząbek

O to to 🙂 , właśnie to. Kocham swoje rodzinne strony i nigdzie nie zamierzam się wyprowadzać. Tu żył mój ojciec, dziad, pradziad itd. Co niektórzy winni się wyprowadzić i mieszkać oraz pracować tam gdzie ich właściwy dom, a nie Mławę doprowadzać do zarządu komisarycznego, bo przy takim gospodarowaniu właśnie w takich barwach widzę to miasto. W ciągu jednego roku podwaja się zadłużenie miasta o 20 mln, bo to rok wyborczy, no to chyba coś tu nie gra. Ciekawe co nam zaśpiewa i zagra oraz zatańczy burmistrz na dniach Mławy. A tak a’ propos to o której występ włodarza i… Czytaj więcej »