Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Lekarstwo na upały. Pierwsza w Mławie kurtyna wodna


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w ubiegłym tygodniu ustawił w pobliżu miejskiej pływalni pierwszą w naszym mieście kurtynę wodną. Pierwszą, jeżeli nie liczyć tych, którzy sami mieszkańcy własnym pomysłem postawili sobie na podwórku. Ta ustawiona przy pływalni wraz z dostawą kosztowała nieco ponad 3 tys. zł i jak mówi dyrektor MOSiR Piotr Jankowski – działać będzie w upalne dni, ale choć stoi dość krótko, to już cieszy się zainteresowaniem.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
25 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Hydraulik
Hydraulik
4 lata temu

Panie daj Pan tałsena, patyka Panie, patyka. A Wam takiekie rureczki odpicuje że pod samiućkie niebo będą sikać. Ach te mławskie stawki, cosik pięknego, aż się łezka w oku kręci…

Anonim
Anonim
4 lata temu

Klakierki rozpędu nabierają – kocham was za to, bez was byłoby smutno na tym portalu.

Anonimowy mlawiak
Anonimowy mlawiak
4 lata temu

„Nieco ponad 3000” za kilka rurek i płaskowników z napisem do podlewania trawnika przed basenem…. Brawo….

Magda
Magda
4 lata temu

Ludzie opamiętajcie się! Ciągle szkoda, że nie to i szkoda, że nie tamto…Naprawdę nie ma w Was radości? Nie potraficie ot tak, nie krytykować tylko dla zasady? Smutne i nieciekawe życie musicie mieć. Może warto to zmienić? Nie szkoda Wam życia na wieczne krytykę innych? Spróbujcie dla odmiany zauważać dobre strony tego życia , że ktoś coś dla Was, jako społeczeństwa lokalnego robi. Pozdrawiam wszystkich, którzy widzą w życiu kolory inne niż tylko szary i czarny.

Ktos
Ktos
4 lata temu
Reply to  Magda

Bardzo radosne dla mnie jest to, że ostatnio byłem w Ciechanowie. Tam fajna strefa kibica i fajna kurtyna w centrum. To tak z kolorowych stron życia. A jeszcze z bardziej kolorowych – wkrótce ruszam na urlop do Hiszpanii. I bardzo się cieszę i mam w sobie z tego powodu mnóstwo radości. Twoją radością rozumiem jest praca w ratuszu, a teraz smutkiem i zmartwieniem czy dalej będziesz na swoim stołu, bo Kowal może przegrać. I tak pewnie będzie, że przegra.

Winner
Winner
4 lata temu
Reply to  Ktos

Szkoda, że nikt nie pisze o stratach jakie po nieudanych meczach nastapily dla miasta. Druga rzecz nikt cie na siłę w Mlawie nie trzyma. Jeśli robisz we wlasne gniazdo to tylko o tobie świadczy. Proponuję kupic maść na ból …. przyda sie na przełomie października i listopada.Nie pozdrawiam.

Ktoś
Ktoś
4 lata temu
Reply to  Winner

Pewnie, że nie zamierzam być w Mławie. Już kupiłem dom w Trzcińcu i będę sąsiadował z niejakim Złotoustym. A maść na ból to sobie kupcie wy urzędasy, którzy piszecie tu podczas pracy. Bo stracicie swoje stołki jesienią, kiedy to wybory wygra Pan Burchacki. Zresztą jak to powiedział radny Zadrożny – streszczając – Ciechanów dostaje kasę z UE, bo ma szefa miasta z PSL. Czyli jak my będziemy mieli szefa miasta z PSL, to też w końcu będziemy dostawać kasę z UE. Pan Zadrożny ma rację, głosuję na Pana Burchackiego.

Anna
Anna
4 lata temu
Reply to  Ktos

Kowal robi swoje, jak Kosiński swoje. On pielęgnuje dobre relacje z wujkiem marszałkiem i dba o koleżków z PSL-u. Ty odpoczywaj w Hiszpanii i nie martw się o wybory w Mławie. Jakoś sobie poradzimy.

Ewa
Ewa
4 lata temu
Reply to  Magda

Bardzo mądrze i sensownie..sama jestem tego samego zdania ..że co by w Mławie nie postawil, nie pobudował..to i tak dla wielu to i tak będzie to źle..niedobre..ludzie więcej optymizmu..Mława jest taka piękna że nie ma co narzekać..Pozdrawiam Cię Magdaleno wakacyjne..

Anonim
Anonim
4 lata temu
Reply to  Ewa

Tak, szczególnie park mamy piękny

Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu
Reply to  Magda

My nie krytykujemy dla zasady.
Nie oceniaj naszego życia tak tylko dla zasady.
Ktoś dla nas coś robi? – to jedna wielka prośba: niech robi to z głową, a nie tylko dla zasady, żeby coś tam gdzieś tam było.
Czyż nie mam racji, Pani Magdo? – rzecznik ratusza? – jeśli tak, to widzę, że Wy tam w ratuszu macie bardzo idealistyczne podejście do tego co robicie, tak się przechwalacie na swojej stronie, że aż wstyd.
Pani Magdo strona ratusza to winny być suche informacje, a nie przechwalanie się, jacy to jesteście wspaniali.

Magda
Magda
4 lata temu
Reply to  Magda

Panie Jarząbku i Panie Ktoś, pewnie Panów zasmucę i dam kolejny powód do niezadowolenia ( a czytając Pana komentarze widzę, że Pan jest ciągle z czegoś niezadowolony Panie Jarząbku) – ja nie pracuję w ratuszu, jestem zwykłą mieszkanką tego miasta i w przeciwieństwie do Panów, bardzo je lubię i potrafię dostrzec jego piękne strony 😉 Pozdrawiam Panów serdecznie i miłego dnia życzę:)

Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu
Reply to  Magda

Szkoda, że Pani dostrzega tylko piękne strony naszego miasta. Ja również je dostrzegam, ale to nie znaczy, że muszę o nich pisać. Są, po prostu są i kropka.
Moja krytyka jest skierowana wyłącznie po to, żeby to co złe zostało naprawione lub zniknęło.
Krytyka jest budująca.
Wazeliniarstwo niekoniecznie.
Mnie burmistrz nie zahipnotyzował swoim urokiem osobistym, a Panią widocznie tak.
Umiem realnie patrzeć na poczynania władzy i ją obiektywnie oceniać.

Ktos
Ktos
4 lata temu
Reply to  Magda

Jak Ty nie pracujesz w ratuszu, to ja jestem kosmitą

XYZ
XYZ
4 lata temu
Reply to  Magda

Pani Magdo, jestem pani fanka i pozdrawiam serdecznie

Ewa
Ewa
4 lata temu
Reply to  Magda

Pięknie napisane p Magdo..popieram panią ze ten pan Jarząbek jest ciągle z czegoś niezadowolony…

Ktos
Ktos
4 lata temu

To w centrum powinno być

Ktos
Ktos
4 lata temu

To już mogli na byłej strzelnicy ją postawic

Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu

Szkoda, że nie w centrum 🙁
ale cóż, lepszy rydz jak nic.
Ciekawe kiedy ratusz zrobi fontannę w starym miejscu, przed pomnikiem obok ratusza – to miejsc4e aż się prosi o fontannę, nowoczesną fontannę.

Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu
Reply to  Jarząbek

Szkoda nie w czasie upałów he he ale u nas wszystko zaczyna funkcjonowac na opak

Władza
Władza
4 lata temu
Reply to  Anonimowo

Jak nowy plac zabaw w parkj jesienią

mławianka
mławianka
4 lata temu
Reply to  Władza

szkoda mi Pana Jarząbka i Anonima , bo są ciągle smutni , rozgoryczeni , przygnębieni, pomóżmy im jakoś, albo jak nie kochają Mławy , to do Ciechanowa jest zawsze blisko. Panowie więcej optymizmu !

Anonim
Anonim
4 lata temu
Reply to  mławianka

Hej, nie rób mi profilu psychologicznego, bo nie jesteś psychologiem.
Zrób go lepiej samej sobie – tu może Ci się udać, bo nikt Cie lepiej nie zna jak Ty sama.

Wiki
Wiki
4 lata temu
Reply to  mławianka

Może właśnie dlatego tak piszą, że kochają Mławę? Konstruktywa krytyka jest bardzo pożądanym zjawiskiem.

Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu
Reply to  Wiki

O to to 🙂 , właśnie to. Kocham swoje rodzinne strony i nigdzie nie zamierzam się wyprowadzać. Tu żył mój ojciec, dziad, pradziad itd. Co niektórzy winni się wyprowadzić i mieszkać oraz pracować tam gdzie ich właściwy dom, a nie Mławę doprowadzać do zarządu komisarycznego, bo przy takim gospodarowaniu właśnie w takich barwach widzę to miasto.
W ciągu jednego roku podwaja się zadłużenie miasta o 20 mln, bo to rok wyborczy, no to chyba coś tu nie gra.
Ciekawe co nam zaśpiewa i zagra oraz zatańczy burmistrz na dniach Mławy. A tak a’ propos to o której występ włodarza i którego dnia, bo chętnie posłucham i zobaczę.

25
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x