Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dziwny wypadek w Kosinach Kapicznych


W rowie leżał poważnie ranny mężczyzna, dodajmy, że był pijany. Na drodze fragmenty rozbitego motocykla i wyciek paliwa. A poza tym ani śladu samego pojazdu, ani kogoś kto nim kierował lub zabrał go po zdarzeniu.

Wczoraj około godziny 20:45 strażacy otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Kosiny Kapiczne (gm. Wiśniewo) doszło do wypadku z udziałem motocyklisty.Na wskazane miejsce przybył jeden zastęp JRG Mława oraz OSP z Kowalewa, policja i karetka pogotowia. Okazało się, że samym centrum miejscowości, w przydrożnym rowie znajdował się mężczyzna z poważnymi urazami ciała. Na jezdni znajdowały się uszkodzone elementy motocykla i wyciek paliwa, samego pojazdu jednak nie odnaleziono. Poszkodowany mężczyzna przyznał, że jest pod wpływem alkoholu, ale twierdził, że nie pamięta żadnych okoliczności wypadku. Wygląda więc na to, że policja będzie tu miała nieco kłopotu, by ustalić faktyczne okoliczności wypadku i osoby biorące w nim udział.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Nominacja do oscara 2018
Gość
Nominacja do oscara 2018

Z archiwóm X