Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux

Przygotowania pod wodzą Rogalskiego. Sześć sparingów


Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Już w poniedziałek 2 lipca rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu w czwartej lidze piłkarze Mławianki. Premierowy trening poprowadził Maciej Rogalski. W rundzie jesiennej ma pełnić funkcję szkoleniowca.

Będzie łączył tę odpowiedzialną funkcję z występami na boisku. Łatwego zadania nie będzie miał – wszystko wskazuje, że w koszulce naszego zespołu nie zobaczymy już Nazara Lituna, Daniela Samluka i Arkadiusza Kopruckiego. Dodatkowo na testy do trzecioligowego Sokoła Ostróda udał się Michał Stryjewski, a do Stomilu Olsztyn wrócił  z wypożyczenia Adrian Serowiec. Choć są także pomyślne wieści – po dwumiesięcznej przerwie do zespołu wrócił bramkarz Grzegorz Jabłonowski.

Mławianie rozegrają w okresie przygotowawczym sześć spotkań. Już w środę 11 lipca  zmierzą się na swoim boisku z trzecioligowym Huraganem Morąg. Potem przyjdą kolejne wyzwania – Sokół Ostróda (18 lipca), Lech Rypin (21 lipca), MKS Przasnysz (25 lipca), Motor Lubawa (28 lipca) oraz Sona Nowe Miasto (4 sierpnia).

Nowy sezon w czwartej lidze rozpocznie się w drugi weekend sierpnia. W sobotę 11 sierpnia na boisko w Mławie zawita Ząbkowia Ząbki (dawny Dolcan). W drugiej kolejce przyjdzie czas na wyjazd do Mińska Mazowieckiego. Natomiast w kolejnym spotkaniu na boisku Mławianki dojdzie do emocjonującej rywalizacji z MKS-em Przasnysz.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Kibic

A co z Nazarem?

xxx

Raczej zostanie