Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ks. proboszcz Roman Tomaszewski powitany przez parafian


Parafia pw. Św. Jana Kantego na Wólce uroczyście i oficjalnie powitała swojego nowego proboszcza. Ingres odbył się wczoraj podczas niedzielnej mszy św. Ks. kan. mgr Roman Tomaszewski, był dotychczas proboszczem parafii pw. św. Katarzyny w Gradzanowie. Decyzją biskupa od 1 lipca objął parafię pw. Św. Jana Kantego w Mławie. Zmiany nastąpiły w związku z przejściem na emeryturę poprzedniego, wieloletniego proboszcza ks. Jana Stanisława Cegłowskiego.


red.

Fot. W.Krajewski

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mieszkaniec parafii Radzanów
mieszkaniec parafii Radzanów
2 lata temu

Powiem tak, jestem raczej negatywnie nastawiony co do ksieży, ale ksiądz Roman to naprawdę bardzo dobry człowiek, trochę wam zazdroszczę takiego proboszcza, miałem okazję uczestniczyć we mszach w parafii gradzanowo , co prawda goscinnie , ale napewno nie bedziecie żałowac, życzę mu dużo wytrwałości i sukcesów ….

Brodacz
Brodacz
3 lata temu

A jaka to różnica czy był ten czy tamten czy jeszcze inny. I tak ogłupiają i gimnastykują swoje posłuszne owieczki, no może poza tymi bardziej myślącymi nie dającymi na tace.

Gop
Gop
3 lata temu

Dlaczego jest tylko jedno zdjęcie?

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu

uroczystość wspaniała, szkoda że wszystkich pracowników tak nie witają 🙂

Jaro
Jaro
3 lata temu

Ja rozumiem, że ksiądz proboszcz został przywitany przez parafian. Ale widziałem na zdjęciach, że witał proboszcza (albo żegnał odchodzącego na emeryturę) też niejaki Złotousty. A czy on jest parafianinem? 🙂

LOL
LOL
2 lata temu
Reply to  Jaro

on jest parafianem w całej Mławie- DAJCIE CHŁOPU SPOKÓJ-

Ewa
Ewa
3 lata temu

To była piękna uroczystość, cieszymy się i dziękujemy…

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x