Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ks. proboszcz Roman Tomaszewski powitany przez parafian


Parafia pw. Św. Jana Kantego na Wólce uroczyście i oficjalnie powitała swojego nowego proboszcza. Ingres odbył się wczoraj podczas niedzielnej mszy św. Ks. kan. mgr Roman Tomaszewski, był dotychczas proboszczem parafii pw. św. Katarzyny w Gradzanowie. Decyzją biskupa od 1 lipca objął parafię pw. Św. Jana Kantego w Mławie. Zmiany nastąpiły w związku z przejściem na emeryturę poprzedniego, wieloletniego proboszcza ks. Jana Stanisława Cegłowskiego.

red.

Fot. W.Krajewski

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

avatar
1500
mieszkaniec parafii Radzanów
Gość
mieszkaniec parafii Radzanów

Powiem tak, jestem raczej negatywnie nastawiony co do ksieży, ale ksiądz Roman to naprawdę bardzo dobry człowiek, trochę wam zazdroszczę takiego proboszcza, miałem okazję uczestniczyć we mszach w parafii gradzanowo , co prawda goscinnie , ale napewno nie bedziecie żałowac, życzę mu dużo wytrwałości i sukcesów ….

Brodacz
Gość
Brodacz

A jaka to różnica czy był ten czy tamten czy jeszcze inny. I tak ogłupiają i gimnastykują swoje posłuszne owieczki, no może poza tymi bardziej myślącymi nie dającymi na tace.

Gop
Gość
Gop

Dlaczego jest tylko jedno zdjęcie?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

uroczystość wspaniała, szkoda że wszystkich pracowników tak nie witają 🙂

Jaro
Gość
Jaro

Ja rozumiem, że ksiądz proboszcz został przywitany przez parafian. Ale widziałem na zdjęciach, że witał proboszcza (albo żegnał odchodzącego na emeryturę) też niejaki Złotousty. A czy on jest parafianinem? 🙂

LOL
Gość
LOL

on jest parafianem w całej Mławie- DAJCIE CHŁOPU SPOKÓJ-

Ewa
Gość
Ewa

To była piękna uroczystość, cieszymy się i dziękujemy…