Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Finał należy do LG BRC i LG LUCKY STRIKE



W środę 4 lipca zostały rozegrane półfinały Ligi Lg Electronics w Bowling.  W pierwszym półfinale brązowi medaliści ubiegłorocznej edycji Fain Altech  podejmowali mistrzów LG BRC. W szóstej kolejce BRC wypracował sobie 100 punktową przewagę i był jedną nogą w finale . Dziesiąta kolejka należała do Fain Altechu , jednak to zabrakło  do wygrania całego meczu. Mecz zakończył się zwycięstwem LG BRC  ,który w piątek będzie bronił mistrzostwa  w V edycji ligi LG ELECTRONICS. Wynik meczu 591 do 437.

W drugim półfinale DONG YANG podejmował drożynę LG LUCKY STRIKE. Już w pierwszej kolejce LG objęło prowadzenie i nie oddało do końca meczu . Mecz zakończył się wynikiem 559 do 471. W piątek o pierwsze miejsce zagra LG LUCKY STRIKE z LG BRC, natomiast o trzecie miejsce zmierzą się Fain Altech  z Dong Yangem.

W klasyfikacji indywidualnej pierwsze miejsce zajmuje Marek Żułtowski   ze średnią 153,2, drugie miejsce należy do Marcina Kajstury  ze średnią 150,3. Na trzecim miejscu znalazł się Paweł Afanasiew  ze średnią 144,5.

W klasyfikacji kobiet pierwsze miejsce  Szymańska  Marta ze średnią 139,2, drugie miejsce należy do Katarzyny Stęplewskiej 130,3, a na trzecie miejsce podium wskoczyła Elwira Bućko 121,7.

źródło i fot. organizator

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x