Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Ciechanów. Nagi mężczyzna pojawia się na kładce


fot. FB

Słoneczne ogrody Mława

Ostrzeżenie dla mieszkańców Ciechanowa i nie tylko! Wszystkie osoby korzystające z kładki przy ul. Przytorowej. Od kilku dni w godzinach porannych grasuje nagi mężczyzna. Wiek około 24-30 lat. We wtorek sama tego doświadczyłam, idąc do pracy o godz. 7:30. Stał rozebrany po środku kładki. Wyjęłam telefon i tym go speszyłam, gdyż zorientował się, że mam zamiar zrobić zdjęcie. – czytamy na profilu jednej z mieszkanek Ciechanowa, która natknęła się na ekshibicjonistę. Po kolejnych wpisach okazało się, że nie była jedyną osobą, która widywała nagusa.

Przypomnieć trzeba, że obnażanie w miejscach publicznych w polskim prawie jest karalnym wykroczeniem przeciwko obyczajności publicznej. Art. 140 kodeksu wykroczeń stanowi: Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych. Żadnym usprawiedliwieniem dla takiego zachowania nie są panujące od kilku dni wysokie temperatury.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
marek

He he a gdy by to była kobieta ? nagi facet to potencjalne zagrożenie kobieta to jakaś atrakcja i faceci by oblegali a nie uciekali jak to czynią kobiety. A tak serio to pewnie coś mu dolega bo w pełni sprawny tak się nie zachowa publicznie.