Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ciechanów. Nagi mężczyzna pojawia się na kładce


fot. FB


Ostrzeżenie dla mieszkańców Ciechanowa i nie tylko! Wszystkie osoby korzystające z kładki przy ul. Przytorowej. Od kilku dni w godzinach porannych grasuje nagi mężczyzna. Wiek około 24-30 lat. We wtorek sama tego doświadczyłam, idąc do pracy o godz. 7:30. Stał rozebrany po środku kładki. Wyjęłam telefon i tym go speszyłam, gdyż zorientował się, że mam zamiar zrobić zdjęcie. – czytamy na profilu jednej z mieszkanek Ciechanowa, która natknęła się na ekshibicjonistę. Po kolejnych wpisach okazało się, że nie była jedyną osobą, która widywała nagusa.

Przypomnieć trzeba, że obnażanie w miejscach publicznych w polskim prawie jest karalnym wykroczeniem przeciwko obyczajności publicznej. Art. 140 kodeksu wykroczeń stanowi: Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych. Żadnym usprawiedliwieniem dla takiego zachowania nie są panujące od kilku dni wysokie temperatury.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
marek
marek
3 lata temu

He he a gdy by to była kobieta ? nagi facet to potencjalne zagrożenie kobieta to jakaś atrakcja i faceci by oblegali a nie uciekali jak to czynią kobiety. A tak serio to pewnie coś mu dolega bo w pełni sprawny tak się nie zachowa publicznie.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x