Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uczniowie „Budowlanki” rozpoczęli 2 lipca płatne staże u pracodawców


Fot. Szkolenie BHP poprzedzające staże


Łącznie 40. uczniów z czterech kierunków kształcenia odbędzie w tegoroczne wakacje płatny staż u lokalnych pracodawców. Uczniowie: Technikum Budownictwa, Technikum Elektrycznego, Technikum Informatycznego oraz Technikum Organizacji Reklamy pracują od 2 lipca w firmach, których profil działalności jest zgodny z ich kierunkiem kształcenia.

Uczniów „Budowlanki” na staż przyjęły lokalne serwisy komputerowe, jedna z większych firm budowlanych oraz elektrycznych, a także działająca od lat na rynku firma zajmująca się reklamą i promocją. Za przepracowanie 150 godzin młodzież otrzyma wynagrodzenie w wysokości 2 000,00 zł.

Zespół Szkół Nr 1 w Mławie jest pierwszą szkołą w powiecie mławskim, która rozpoczęła realizację projektu współfinansowanego z EFS pn. „Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego” (więcej informacji na temat projektu http://zs1mlawa.pl/9-z-zycia-szkoly/614-udzial-szkoly-w-projekcie-zintegrowany-rozwoj-szkolnictwa-zawodowego).

Realizacja projektu przewidziana jest na 4 lata. Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie będą mieli jeszcze możliwość udziału w projekcie przez kolejne 3 sezony wakacyjne tj. do 2021 roku.

źródło i fot. ZS nr 1

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x