Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux

Max powrócił do Mławy


Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie rozpoczął wczoraj tegoroczną edycję „Wakacji z Maxem”. Jest to pomysł na spędzanie wolnego czasu przez dzieci i młodzież w ciekawy i angażujący sposób. W realizację programu włączyły się mławskie instytucje: Mławska Hala Sportowa, Miejska Biblioteka Publiczna, Komenda Powiatowa Policji, Państwowa Komenda Powiatowa Straży Pożarnej, Impreza jak marzenie. Miejsca na realizację projektu udostępniły mławskie placówki oświatowe.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Wczoraj „Wakacje z Maxem” gościły na boisku Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 na ul. Ordona. Na dzieci czekały różne gry, zabawy i zajęcia – m.in. plenerowy chińczyk, kółko i krzyżyk, bieg po torze z przeszkodami, gra memory, klasy i skakanka, bańki mydlane. Pod policyjnym namiotem dzieci poznawały znaki drogowe, chętni brali udział w różnych grach przygotowanych na tę okazję przez strażaków. Pewnie ze względu na odbywające się mistrzostwa świata, dużym powodzeniem cieszyło się strzelanie do bramki.

Kolejne przystanki „Wakacji z Maxem” zaplanowano:

12 lipca – na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Sportowej 1 [11:00-14:00]

19 lipca –  na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Granicznej 39 [11:00-14:00]

26 lipca  – Finał – Mławska Hala Sportowa, przy ul. Piłsudskiego 33 a [11:00-14:00]

Podczas każdego spotkania uczestnicy zabawy otrzymują karnet, w którym zbierają pieczątki za wzięcie udziału w grach i zabawach. Ci, którzy zbiorą wszystkie, wezmą udział w losowaniu nagród wakacyjnej loterii.

red.

« 1 z 3 »

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500