Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Max powrócił do Mławy


Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie rozpoczął wczoraj tegoroczną edycję „Wakacji z Maxem”. Jest to pomysł na spędzanie wolnego czasu przez dzieci i młodzież w ciekawy i angażujący sposób. W realizację programu włączyły się mławskie instytucje: Mławska Hala Sportowa, Miejska Biblioteka Publiczna, Komenda Powiatowa Policji, Państwowa Komenda Powiatowa Straży Pożarnej, Impreza jak marzenie. Miejsca na realizację projektu udostępniły mławskie placówki oświatowe.


Wczoraj „Wakacje z Maxem” gościły na boisku Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 na ul. Ordona. Na dzieci czekały różne gry, zabawy i zajęcia – m.in. plenerowy chińczyk, kółko i krzyżyk, bieg po torze z przeszkodami, gra memory, klasy i skakanka, bańki mydlane. Pod policyjnym namiotem dzieci poznawały znaki drogowe, chętni brali udział w różnych grach przygotowanych na tę okazję przez strażaków. Pewnie ze względu na odbywające się mistrzostwa świata, dużym powodzeniem cieszyło się strzelanie do bramki.

Kolejne przystanki „Wakacji z Maxem” zaplanowano:

12 lipca – na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Sportowej 1 [11:00-14:00]

19 lipca –  na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Granicznej 39 [11:00-14:00]

26 lipca  – Finał – Mławska Hala Sportowa, przy ul. Piłsudskiego 33 a [11:00-14:00]

Podczas każdego spotkania uczestnicy zabawy otrzymują karnet, w którym zbierają pieczątki za wzięcie udziału w grach i zabawach. Ci, którzy zbiorą wszystkie, wezmą udział w losowaniu nagród wakacyjnej loterii.

red.

« 1 z 3 »

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x