Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Znamy wyniki konkursu. W ZS nr 3 dyrektorem pozostaje Stefan Wojnarowski


Wczoraj zakończyła prace komisja pod przewodnictwem wicestarosty Barbary Gutowskiej, której zadaniem było wybrać spośród przystępujących do konkursu na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół nr 3 w Mławie najlepszego kandydata. Komisja miała o tyle ułatwione zadanie, że o to stanowisko ubiegał się jedynie obecny, wieloletni dyrektor tej placówki – Stefan Wojnarowski.

Tym niemniej spełnić on musiał wszystkie wymogi formalne i merytoryczne konkursu. Kandydat przedłożył komisji wymagane dokumenty, a więc m.in. potwierdzenie kwalifikacji, wymaganego stażu pracy i ocenę pracy, jak też oświadczenie o niekaralności i zdolności do czynności prawnych.  Kandydat musiał też przedstawić uzasadnienie przystąpienia do konkursu oraz koncepcję funkcjonowania i rozwoju placówki.

– Kandydat przedstawił wyczerpująco i konkretnie przyszłą koncepcję rozwoju placówki. Komisja jednogłośnie zadecydowała o rekomendowaniu zarządowi powiatu kandydatury Stefana Wojnarowskiego na stanowisko dyrektora ZS nr 3, na kolejną pięcioletnią kadencję – mówi wicestarosta Barbara Gutowska.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Obserwatorze, tu nie ma co polemizować z tymi komentarzami, tu chodzi tylko i wyłącznie o wychwalanie tego pana dyrektora i o nic więcej. Znane nazwisko, a więc… – proste

Uczeń 1995
Gość
Uczeń 1995

Gratuluję Panie Dyrektorze, pamiętam Pana jako uczeń bardzo dobrze i dobrze wspominam jako człowieka konkretnego, ale ostatnio się zwiodłem w przypadku zjazdu absolwentów(nie jestem osamotniony w tym). Omyłkowo żeśmy przeczytali, że jest zjazd (bal) absolwentów wybranych, nie jak w innych szkołach wszystkich tylko wybranych a konkretnie przejrzałem te listy z czystej ciekawości kto to tak ważny tam jest, że robi się mu bal i niestety oczy moje przecierałem z 3 razy!!!. Panie Dyrektorze proszę się zastanowić czy nie warto zaprosić nas ludzi z świata absolwentów tej szkoły, którzy nieraz wiele mogą, którzy są wstanie wspomódz tą piękną z tradycjami szkołę,… Czytaj więcej »

Mławianka
Gość
Mławianka

GRATULACJE

Mławianka
Gość
Mławianka

xxx

Obserwator
Gość
Obserwator

Ciekawe dlaczego do tych wszystkich konkursów jest prawie zawsze jeden kandydat??? Jeden słuszny czyli obecnie panujacy. Moze słabo płacą:)? albo moze ludzie przestali wierzyć w ten cyrk!!! I wiedzą że szkoda czasu na te przedstawienie! I potem mamy kierowników, dyrektorów którzy latami siedzą przyspawani do stolkow, wypalonych, bez wizji przyszłości bez polotu uwiązanych na łańcuchu włodarzy eh co za kraj, może coś zmienimy na jesieni????

Gabi
Gość
Gabi

Może dlatego że to nielekki kawałek chleba, trzeba mieć wykształcenie, pracować 24 godziny na dobę i być odpowiedzialnym za innych i ci którzy chcą żyć lekko boja się wziąć na siebie jakąkolwiek odpowiedzialność . Najłatwiej wyciągać rękę po państwowe, nie narobię się a mam. A tak a propo Obserwatorze czemu nie wziąłeś udziału w konkursie, brak wykształcenia , doświadczenia czy odwagi?

Obserwator
Gość
Obserwator

Coś się szanownej Pani pomyliło bo praca Dyrektora Szkoły publicznej to jest akurat państwowa posada i wydaje mi się Że rozumując logicznie to nie taka Ciężka praca jak Pani tu opowiada. Wszyscy prawie chcą pracować do ustawowej emerytury, a jak by dalej dało się to też (zresztą jak.w wszystkich Państwowych kierowniczych posadach ) widzial pani gornika pracującego pod ziemią i mającego 65 lat? Wszystkich kierowników dyrektorów nie znam ale dlatego że jestem już w sędziwym wieku to mam czas pospacerować sobie po mieście i niejednokrotnie prosze mi uwierzyć widzę roNe osoby z świecznika w roznych dziwnych miejscach (sklepach marketach, u… Czytaj więcej »