Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Triathloniści nie próżnują. Pogoda i rywale niestraszni


Sezon triathlonowy w pełni, dlatego impreza goni imprezę. Na niektórych pojawiają się reprezentanci Mławy. W pierwszy weekend lipca rywalizowali w Lidzbarku Welskim i wielkopolskich Pniewach.


Do drugiego z miast wybrał się Sebastian Kwieciński. Rywalizował na dystansie sprinterskim  – trasę o długości 25,75 kilometrów pokonał w czasie godzina, jedenaście minut i pięćdziesiąt osiem sekund. Ten wynik wystarczył do zajęcia dwudziestej ósmej pozycji w klasyfikacji generalnej. W kategorii M40-49 został sklasyfikowany na czwartym miejscu.

Znacznie liczniejsza była nasza reprezentacja w Lidzbarku Welskim. Choć pogoda nie dopisała  – jak na początek lata temperatura nie rozpieszczała, a największym problem okazał się wiatr. Momentami wiało tak mocno, że triathlonisiści mieli problemy z poruszaniem się w tempie, w jakim sobie życzyli.

Mimo takich warunków wszyscy mławianie ukończyli zawody. Na dystansie1/4 IronMan na 65. miejscu finiszował Mariusz Wrony. Siedemdziesiąty był Jan Jegliński, a na dziewięćdziesiątym siódmym Andrzej Nowak (piąty w grupie wiekowej M40).

Na 1/8 IronMan walczyli Mariusz Olszewski i Cezary Goljasz. W stawce 104 zawodników uplasowali się odpowiednio na 80. i 92. miejscu.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x