Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną pokieruje Izabela Wiśniewska


W maju br. starostwo ogłosiło konkurs na stanowisko dyrektora Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Mławie, która to poradnia jest jednostką organizacyjną powiatu. Zainteresowani konkursem kandydaci mieli czas do 20 czerwca na złożenie wymaganych w ogłoszeniu dokumentów. Podobnie jak w przypadku konkursu na dyrektora ZS nr 3 wpłynęła tylko jedna oferta.


Na wczorajszym posiedzeniu komisji konkursowej, po analizie formalnej i rozmowie z kandydatką komisja postanowiła rekomendować zarządowi powiatu Izabelę Wiśniewską jako kandydatkę na stanowisko dyrektora PPP. Ostateczna decyzja w sprawie powołania kandydata na stanowisko dyrektora leży bowiem w kompetencjach zarządu. Tym samym Izabela Wiśniewska zastąpi dotychczas kierującą tą placówką Alicję Sumeradzką, która przechodzi na emeryturę.

– Kandydatka przedstawiła spójną koncepcję prowadzenia i rozwoju placówki z naciskiem na rozszerzenie bazy lokalowej. Komisja jednogłośnie zarekomendowała tę kandydaturę – mówi wicestarosta Barbara Gutowska.

Izabela Wiśniewska jest psychologiem z siedemnastoletnim doświadczeniem, terapeutą integracji sensorycznej, prowadziła terapie dzieci autystycznych i z lękami. Od początku pracy zawodowej związana z PPP w Mławie. Jako psycholog pracowała też w Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 4 i współpracowała z innymi miejskimi i powiatowymi jednostkami i organizacjami. Wielokrotnie nagradzana nagrodami starosty i burmistrza, dyrektora poradni i przedszkola.

Prywatnie, żona byłego bramkarza MKS Mławianka Mława Macieja Wiśniewskiego, matka dwójki dzieci.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Junak
Junak
3 lata temu

Fajna laska

J. Z
J. Z
3 lata temu

Serdeczne Gratulacje po tylu latach ciężkiej pracy , a ten udany start był zapowiedzą kolejnych sukcesów.

Rodzice
Rodzice
3 lata temu

Miałam dziecko u tej pani na terapii. Świetna kobieta dla rodzica i dziecka.

Ktoś
Ktoś
3 lata temu

Najlepszy psycholog w powiecie. Gratuluję

morena
morena
3 lata temu

Gratulacje dla pani Izabelki Marzena.

Mławianka
Mławianka
3 lata temu

GRATULACJE !!!

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x