Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Rekordy na mistrzostwach Polski juniorówNa pływalni w Olsztynie rozegrano mistrzostwa Polski juniorów młodszych. Do rywalizacji przystąpiło czterech reprezentantów mławskiego Płetwala. Żaden z nich nie zdołał się przebić do finałów wyścigów.

Ogromny wpływ na to miała konkurencja –  na starcie zawodów stanęli zawodnicy aż stu czterdziestu ośmiu klubów. Najwięcej razy na podium wdrapali się pływacy Piętnastki Bydgoszcz. Cieszyli się z osiemnastu krążków. Jednak pod względem wartości medali, liderów było dwóch. Olimpijczyk Suwałki i Delfin Piotrków Trybunalski sięgnęli po pięć złotych laurów, co było dziełem dwójki zawodników – odpowiednio Filipa Kosińskiego i Wiktorii Gość (najlepsi uczestnicy dwudniowej imprezy).

Mimo braku miejsc w finałach, mławianie mieli powody do zadowolenia. Każdy z nich zdołał pobić trzykrotnie swoje rekordy życiowe. Jakub Czupryn – na 100 i 200 metrów stylem grzbietowym i 50 metrów stylem klasycznym, Adrian Kaliszewski (na 200 metrów klasykiem wyrównał rekord) – na 50 metrów stylem dowolnym, 100 metrów stylem klasycznym i 200 metrów stylem zmiennym, Sylwia Rząp – na 50 metrów stylem dowolnym, 50 metrów stylem klasycznym i  200 metrów stylem grzbietowym, a Tomasz Murawski – na 50, 100 i 200 metrów stylem dowolnym.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x