Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Drugie spotkanie z Maxem już 12 lipca! [Wakacje z Maxem 2018]


Wakacje z Maxem 2018 zajęcia wakacyjne Mława harmonogram program grafik spotkania z Maxem wakacje Mława 2018 MOPS Mława


W te wakacje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie po raz kolejny zaprasza na serię spotkań pod hasłem „Wakacje z Maxem”. Na dzieci i młodzież, które spędzają wakacyjny czas w naszym mieście, czeka wiele sportowych wyzwań, gry i zabawy. Drugi przystanek już 12 lipca! 

Przypomnijmy, projekt „Wakacje z Maxem” to przedsięwzięcie skierowane do dzieci i młodzieży, którzy spędzają wakacyjny czas na terenie Mławy i ma na celu wypełnienie im czasu wolnego w atrakcyjny sposób. Dzięki zaangażowaniu w projekt mławskich instytucji program „Wakacje z Maxem” obejmuje zajęcia o charakterze kulturalnym, sportowym, rozrywkowym oraz profilaktycznym.

Podobnie jak w zeszłym roku spotkania odbywać się będą w każdy czwartek lipca, w czterech różnych miejscach w Mławie:

5 lipca – na terenie Szkoły Podstawowej nr 7 przy ul. Ordona 14 [11:00-14:00]

12 lipca – na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Sportowej 1 [11:00-14:00]

19 lipca –  na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Granicznej 39 [11:00-14:00]

26 lipca  – Finał Mławska Hala Sportowa, przy ul. Piłsudskiego 33 a [11:00-14:00]

Teren, na którym będą odbywały się zabawy, zostanie podzielony na punkty tematyczne. Każdy uczestnik otrzyma karnet, w którym będzie gromadził pieczątki za wzięcie udziału w zabawach w danym punkcie. Zebranie wszystkich pieczątek daje gwarancję udziału w wakacyjnej loterii.

Finał „Wakacji z Maxem” odbędzie się 26 lipca na terenie Mławskiej Hali Sportowej. Organizatorzy zapraszają w tym dniu wszystkie dzieci, również te które brały udział w zabawach na innych osiedlach we wcześniejszych terminach. Tego dnia fani jazdy na rolkach będą mogli skorzystać z rolkowego toru przeszkód, który będzie zorganizowany w budynku Mławskiej Hali Sportowej. Za udział w rolkowym torze przeszkód będzie można zdobyć dodatkowy karnet z tylko jedną pieczątką umożliwiającą wzięcie udziału w wakacyjnej loterii, która odbędzie się podczas ostatniego spotkania z Maxem.

źródło: Organizatorzy/oprac. red.

Wakacje z Maxem 2018 zajęcia wakacyjne Mława harmonogram program grafik spotkania z Maxem wakacje Mława 2018 MOPS Mława

 


Zobacz także…

 

Biblioteka zaprasza na zajęcia wakacyjne [Mława. Kalendarz imprez wakacyjnych 2018]

Lato w mieście – wakacje na sportowo z MHS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x