Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

AKTUALIZACJA: Ciapek się odnalazł! Dziękujemy za pomocProsimy o pomoc w poszukiwaniach pieska, który zagubił się wczoraj ok. godz. 8:00 na terenie Mławy, w okolicach ulic Studzieniec – Mechaników – LG.

Piesek wabi się Ciapek. Jest z nami 8 lat, jeżeli ktoś go widział proszę o kontakt pod numerem telefonu 505 853 497 – apeluje właścicielka.

AKTUALIZACJA 7.03.2018 godz. 23:10

Dziękujemy za pomoc  i udostępnianie informacji. Przed chwilą otrzymaliśmy wiadomość, że piesek się odnalazł i jest już domu 🙂

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x