Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Muzyczny Wózkowicz potrzebuje lekkiego wózka. Pomożecie?


Czy wiesz ile ważą Twoje nogi? Pytanie dla jednych śmieszne a dla innych dziwne, jednak – nogi nogom nierówne. Tekst ten powstawał wraz z kilkoma przemyśleniami dnia codziennego.

Ile dziennie nasze nogi muszą z nami „przejść” i nie mowa tylko o kilometrach ale również o nierównościach, barierach, przeszkodach. Ja wiem ile ważą moje nogi, bynajmniej te jedne które dotykają ziemi – 18 kg.

Przypuszczam, że się dziwicie. O jakie nogi chodzi?? Dotykają ziemi?? Przecież jak się chodzi to dotyka się ziemi… I tu cała sprawa zamyka swoje koło – jak się chodzi. Bo ja nie chodzę, a jeżdżę na wózku. Choć w kręgach osób niepełnosprawnych powiedzenie, że na wózku „chodźmy” nie jest niczym dziwnym i to właśnie wózek i moje osiemnaście kilogramów „nóg” przysparza mi niemały problem.

Pozwolicie Państwo, że się przedstawię bo po części specjalnie nie zrobiłem tego na początku – Safaryn Karol, a przez niektórych znany jako Muzyczny Wózkowicz. Zwracam się tym apelem do Państwa o pomoc. Mam ciągle marzenia. Nie rezygnuje z ich realizowania. Walczę by znów zacząć chodzi tylko na tych NOGACH przytwierdzonych do ciała. Na razie jednak potrzebuje nowego i lekkiego a zarazem bezpiecznego środka poruszania się – wózka inwalidzkiego. Niestety nie wiedząc czemu mój stan zdrowia nie poprawia się, a nowe objawy wyrastają jak grzyby po deszczu. I tak jak wspomniałem wcześniej 18 kg dodatkowego balastu zrobiło się już dla mnie o wiele za dużo.

Koszt takiej inwestycji wynosi 15 tys. zł i nawet przy dofinansowaniu z PFRON i NFZ  przekracza moje możliwości finansowe. Każdy kto chciałby wesprzeć moje marzenie może to uczynić wchodząc na stronę https://zrzutka.pl/aj4f9c

Można też wysłać SMSa o treści POMOC 3540 na nr 75165 (koszt 5 zł + VAT) z czego niecałe 5 zł wspiera moje subkonto.

Więcej informacji o mnie na stronie zrzutki bądź na stronie fundacji Avalon: http://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/safaryn_karol.html

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
Magda
Gość
Magda

„Dzisiaj skaczesz jutro placzesz..”niewiecie co was czeka jutro…

c złonek
Gość
c złonek

„Idź” do roboty…

Dziecko
Gość
Dziecko

To chyba ten pan który zniszczył ostatnio nawierzchnię na placu zabaw nowym!

do safara
Gość
do safara

robisz się już nudny.

Ewelina
Gość
Ewelina

Nudny ?? Bo walczy o siebie i lepsze zycie ? Brak słów