Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Muzyczny Wózkowicz potrzebuje lekkiego wózka. Pomożecie?


Czy wiesz ile ważą Twoje nogi? Pytanie dla jednych śmieszne a dla innych dziwne, jednak – nogi nogom nierówne. Tekst ten powstawał wraz z kilkoma przemyśleniami dnia codziennego.


Ile dziennie nasze nogi muszą z nami „przejść” i nie mowa tylko o kilometrach ale również o nierównościach, barierach, przeszkodach. Ja wiem ile ważą moje nogi, bynajmniej te jedne które dotykają ziemi – 18 kg.

Przypuszczam, że się dziwicie. O jakie nogi chodzi?? Dotykają ziemi?? Przecież jak się chodzi to dotyka się ziemi… I tu cała sprawa zamyka swoje koło – jak się chodzi. Bo ja nie chodzę, a jeżdżę na wózku. Choć w kręgach osób niepełnosprawnych powiedzenie, że na wózku „chodźmy” nie jest niczym dziwnym i to właśnie wózek i moje osiemnaście kilogramów „nóg” przysparza mi niemały problem.

Pozwolicie Państwo, że się przedstawię bo po części specjalnie nie zrobiłem tego na początku – Safaryn Karol, a przez niektórych znany jako Muzyczny Wózkowicz. Zwracam się tym apelem do Państwa o pomoc. Mam ciągle marzenia. Nie rezygnuje z ich realizowania. Walczę by znów zacząć chodzi tylko na tych NOGACH przytwierdzonych do ciała. Na razie jednak potrzebuje nowego i lekkiego a zarazem bezpiecznego środka poruszania się – wózka inwalidzkiego. Niestety nie wiedząc czemu mój stan zdrowia nie poprawia się, a nowe objawy wyrastają jak grzyby po deszczu. I tak jak wspomniałem wcześniej 18 kg dodatkowego balastu zrobiło się już dla mnie o wiele za dużo.

Koszt takiej inwestycji wynosi 15 tys. zł i nawet przy dofinansowaniu z PFRON i NFZ  przekracza moje możliwości finansowe. Każdy kto chciałby wesprzeć moje marzenie może to uczynić wchodząc na stronę https://zrzutka.pl/aj4f9c

Można też wysłać SMSa o treści POMOC 3540 na nr 75165 (koszt 5 zł + VAT) z czego niecałe 5 zł wspiera moje subkonto.

Więcej informacji o mnie na stronie zrzutki bądź na stronie fundacji Avalon: http://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/safaryn_karol.html

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Magda
Magda
4 lata temu

„Dzisiaj skaczesz jutro placzesz..”niewiecie co was czeka jutro…

c złonek
c złonek
4 lata temu

„Idź” do roboty…

Dziecko
Dziecko
4 lata temu

To chyba ten pan który zniszczył ostatnio nawierzchnię na placu zabaw nowym!

do safara
do safara
4 lata temu

robisz się już nudny.

Ewelina
Ewelina
4 lata temu
Reply to  do safara

Nudny ?? Bo walczy o siebie i lepsze zycie ? Brak słów

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x