Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Młodość przed doświadczeniem. Paweł Jóźwiak mistrzem Mławy w tenisie ziemnym


Mławski kort stał się areną zmagań tenisistów, ubiegających się o tytuł  Mistrza Mławy. Finał należał do młodego pokolenia, którzy to zawodnicy w eliminacjach pokonali bardziej doświadczonych i utytułowanych tenisistów nie tylko z Mławy.


W dniach 30.06- 01.07 na mławskich kortach tenisowych odbyły się Mistrzostwa Mławy w Tenisie Ziemnym. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem zawodników, wzięło w nich udział 20 tenisistów z Mławy, Działdowa, Warszawy a nawet Gdańska.

Ciekawostką jest, że główni faworyci – czyli Wojciech Chocholski oraz Marek Jóźwiak nie osiągnęli upragnionego finału. Pierwszy z nich, mistrz z ubiegłego roku, poległ już w pierwszej rundzie w meczu z Danielem Kaczerskim. Natomiast Marek Jóźwiak przegrał w półfinale grając z synem – Pawłem Jóźwiakiem.  Młode pokolenie – Daniel Kaczerski oraz Paweł Jóźwiak  spotkali się w niezwykle emocjonującym finale. Poziom gry był na najwyższym poziomie, co z każdą zagraną piłką potwierdzał gromki doping, okrzyki i aplauz wśród zebranych na trybunach widzów. Po dwóch godzinach walki zwycięzcą został Paweł Jóźwiak z wynikiem 6:3 , 2:6, 6:3. Organizatorów niezmiernie cieszy wysoka frekwencja zarówno wśród zawodników jak i kibiców. Serdecznie zapraszamy za rok i oby finał był równie emocjonujący jak tegoroczny.

red.

fot. prywatne

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x