Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mistrzostwo półmetka przypadło FC KępieZmagania w tegorocznej odsłonie Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika dobiegły półmetka. Na fotelu lidera plasują się reprezentanci FC Kępa. W ostatnim pojedynku pierwszej rundy okazali się lepsi od konkurentów z ZTIR.

Dominowali od pierwszej minuty, dzięki czemu mogli świętować efektowny triumf. Zwyciężyli aż 5:0 – na listę strzelców wpisali się dwukrotnie Marek Waśniewski i Patryk Jędrzejewski, raz Dawid Szwarc.

Drugiej porażki w sezonie doznali obrońcy tytułu. Na nic zdał się Oldboyom szesnasty w sezonie gol Andrzeja Karpińskiego. Zielone Miasto, za sprawą Macieja Materskiego i Tomasza Maciejewskiego, okazało się skuteczniejsze.

W pozostałych spotkaniach padło po dziesieć bramek. Marco ograło Czaplicki Team – outsdierowi nie pomogły dwa celne strzały Pawła Czałygi. Bramkarz zespołu, w którym występuje, skapitulował ośmiokrtonie. Hat-tricki skompleotwali Radołsaw Smoliński i Krzysztof Stępka, ponadto do siatki pocelowali Radosław Falkowski i Sławomir Sieja. Natomiast Mława Team cieszyła się z siedmiu goli w pojedynku z Easy Net-em. Dublety zanotowali Paweł Olszewski i Marcin Harzyński. Ponadto z celnych strzałów cieszyli się Dariusz Borzym, Andrzej Wąsowski i Szymon Chmielewski. W ekipie rywali odpowiedzieli Artur Krajewski (2) i Tomasz Włodarski.

Rozgrywki zostaną wznowione we wtorek 28 sierpnia. Wówczas zmierzą się Joker z Marco, ZTIR z Zielonym Miastem, Czaplicki Team  z Easy Net-em i Oldboye z Mława Team. Pauzować będzie FC Kępa.

IX kolejka (27 czerwca): FC Kępa – ZTIR 5:0,  Marco – Czaplicki Team 8:2, Zielone Miasto – Oldboy 2:1, Easy Net – Mława Team 3:7, Joker – pauza

Klasyfikacja strzelców: 16Andrzej Karpiński (Oldboy), 15 – Mariusz Walczak (Oldboy), 13 – Zbigniew Krystkiewicz (Joker), Krzysztof Stępka (Marco), 10 –   Paweł Olszewski (Mława Team), 9 – Marek Waśniewski (FC Kępa).

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x