Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Najbardziej wyrównane ćwierćfinały w historii kręgielniW środę 20 czerwca br. zostały rozegrane ćwierćfinały ligi LG ELECTRONICS w bowling.

Już pierwszy mecz zapowiadał się bardzo emocjonujący, gdyż spotkali się wicemistrzowie LG HR z brązowymi medalistami FAIN ALTECH ubiegłorocznej edycji. Przebieg całego meczu był bardzo wyrównany, jednak ostatnia kolejka należała do zawodników z FAIN ALTECHU, którzy ostatecznie wygrali 525 do 539. W drugim ćwierćfinale LG LUCKY STRIKE podejmowało LG PURCHASING od pierwszej do dziewiątej kolejki z wyniku zadowolona była ekipa PURCHASINGU. Dziesiąta kolejka należała do LG LUCKY STRIKE o wygranej decydował ostatni rzut. Mecz zakończył się wynikiem 580 do 577 na korzyść drużyny LG LUCKY STRIKE. W trzecim ćwierćfinale ubiegłoroczni mistrzowie LG BRC podejmowało LG QA TEAM. Mecz do ósmej kolejki był wyrównany. Końcówka należała do mistrzów ubiegłorocznej edycji, aby ostatecznie wygrać 545 do 488. Kolejny raz świetnie zagrał Żółtowski Marek rzucając 146p, Ten wynik umocnił zawodnika BRC na pierwszym miejscu w klasyfikacji indywidualnej. Drugie miejsce zajmuje bez zmian Marcin Kajstura ze średnią 149,5 a na trzecie miejsce awansował Michał Wieczorek, 146 średnia. W klasyfikacji żeńskiej prowadzi Marta Szymańska ze średnią 137,8 drugie miejsce zajmuje Katarzyna Stęplewska z wynikiem 128,5 a na trzecim miejscu znajduje Elwira Bućko ze średnią 128,5.

autor i fot.: Kręgielnia Planeta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x