Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

AKTUALIZACJA: Mława. Zderzenie samochodu osobowego z motocyklem


Dzisiaj około 12:30 na skrzyżowaniu krajowej siódemki z ul. Warszawską w Mławie doszło do zderzenia samochodu osobowego Opel Corsa z motocyklem z koszem. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Motocyklista został przewieziony do szpitala.

red.

AKTUALIZACJA 2.07.2018 r. 

Komunikat KPP Mława:

– Trwają czynności mławskiej policji w sprawie zdarzenia drogowego, w którym ranny został 47-letni motocyklista. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu krajowej siódemki z ul. Warszawską w Mławie.

Do zdarzenia doszło 30 czerwca o godz. 12.45. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca samochodem marki Opel Corsa, 27-letna mieszkanka pow. mławskiego, wykonując manewr skrętu w lewo w ul. Warszawską, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem marki Dniepr z koszem. W wyniku zdarzenia 47-letni motocyklista, mieszkaniec pow. działdowskiego doznał złamania prawej nogi i został przewieziony do szpitala w Mławie. Kierująca samochodem i motocyklista byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie. – informuje mł. asp. Aneta Prusik.

Policja przypomina i apeluje – w każdym przypadku, bez względu na pierwszeństwo, należy stosować zasadę ograniczonego zaufania i zwracać uwagę na zachowanie innych uczestników ruchu, by uniknąć niebezpiecznych sytuacji.

Jedź zachowawczo i nie ryzykuj, myśl za innych. Podstawowa zasada: ograniczonego zaufania.

 

Fot. KPP Mława:

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

12
KOMENTARZE

avatar
1500
...
Gość
...

Nie wiem jak Pani kierująca samochodem. Ale Pan z motocykla jest z powiatu Mławskiego. Chyba doszło do pomyłki.

Moto fan
Gość
Moto fan

No rozgorzała dyskusja „speców’ i „motocyklistów”, którzy na motocyklu nawet nie siedzieli. Jakiś redaktor napisał „kosz’ na wózek boczny i „spece” myślą że tak ma być.
Do Junak: „Motor – rodzaj maszyny zamieniającej energię na pracę mechaniczną’. To co widzimy na zdjęciu to MOTOCYKL i nie z „koszem” tylko z WÓZKIEM BOCZNYM.
Bez komentarza Jarząbka fachowca w każdej dziedzinie życia i krytyka wszystkiego i wszystkich ten portal informacyjny pewnie by upadł.
Pozdrawiam

Junak
Gość
Junak

Ziemniaki to twoja stara w siatce nosi a po świniaki w kolejkę idzie a motor jest piękny!

Junak
Gość
Junak

Taki piękny motor! !!

Moto fan
Gość
Moto fan

Z „koszem”? Ciekaw jestem z czego ten”kosz” , z wikliny, rattanu, czy może kosz z drutu. Ważne też co w tym koszu wieźli ? jajka ,ziemniaki a może pół świniaka ?

Ja- kaś
Gość
Ja- kaś

Ale z Ciebie znawca Moto Fan

Moto fan
Gość
Moto fan

Ja-kaś, widzę że tez znasz się na motoryzacji tak jak te pół świniaka co w tym „koszu” wieźli.
Ludzie, ludziska to MOTOCYKL Z BOCZNYM WÓZKIEM. Skąd Wam się ten kosz bierze ? Wszyscy zbieraliście do kosza ziemniaki ?

Ja- kaś
Gość
Ja- kaś

A Ty jesteś zgryźliwy i pełno w Tobie jadu. Może wiedzę w dziedzinie motoryzacji to i masz ale nie musisz zaraz stosować aż takich porównań. Twoja pycha przysłania Ci całą mądrość niestety.

Ktos
Gość
Ktos

Ale debil jesteś

Moto fan
Gość
Moto fan

Bez wątpienia Ktos tu jest debilem.

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Tak, masz rację, ktoś czyli Ty jesteś debilem, bo czepiasz się słówek jak rzep psiego ogona. Poczytaj sobie więcej na ten temat, a sam się wsioku przekonasz, że jak zwał, tak zwał, a i tak jest to samo.
Znawca od siedmiu boleści.

marek
Gość
marek

Wieźli buraka takiego jak TY.