Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trzech mieszkańców pow. mławskiego trafiło do aresztu


Mławscy policjanci wydziału kryminalnego, wspólnie z funkcjonariuszami z wydziału do walki z przestępczością narkotykową z KWP zs. w Radomiu, realizując ustalenia operacyjne, zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o posiadanie narkotyków. Wartość zabezpieczonych przez policjantów substancji odurzających to ponad 60 tysięcy złotych.


Do zdarzenia doszło w środę, 27 czerwca. Policjanci realizując własne ustalenia operacyjne, zatrzymali trzech mężczyzn. Podczas prowadzonych przeszukań miejsc zamieszkania zatrzymanych, odnaleźli narkotyki. Badanie policyjnym testerem wykazało, że zabezpieczone substancje to marihuana i mefedron. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 1190 gramów narkotyków o wartości rynkowej ponad 60 tysięcy złotych.

Zatrzymani to 29- letni oraz dwaj 23- letni mieszkańcy pow. mławskiego. Wszyscy trzej trafili do mławskiego aresztu. Wobec mężczyzn został złożony wniosek o areszt do Prokuratury Rejonowej w Mławie, za posiadanie znacznej ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

źródło: mł. asp. Aneta Prusik/KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Lolek
Lolek
5 lata temu

I w końcu kawał dobrej roboty a nie biednych z papieroskami łapać, gratulacje

jarek
jarek
5 lata temu

za trawę to jeszcze ale za mefedron tą truciznę karać stokroć

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x