Przeziębienie i grypa – jak je odróżnić
— 05/07/2020W związku z początkiem jesieni coraz więcej osób będzie narzekało na gorączkę ,przeziębienie dlatego też w dzisiejszy artykuł poświęcony będzie…
20. 06.2018 r. zakończyła się trwająca ponad miesiąc III edycja Święta Nauki im. prof. Tadeusza Korzybskiego. W warsztatach „Razem dla środowiska” wzięło udział 274 uczniów i 51 nauczycieli szkół podstawowych powiatu mławskiego, działdowskiego i nidzickiego.
W projekcie uczestniczyły: Szkoła Podstawowa nr2 w Mławie – koordynator Edyta Kowalkowska, Szkoła Podstawowa nr4 w Mławie – koordynator Hanna Kanigowska, Szkoła Podstawowa nr6 w Mławie – koordynator Marzena Łabanowska, Szkoła podstawowa nr 7 w Mławie -koordynator Ewa Ronkiewicz, Szkoła Podstawowa w Wiśniewie – koordynator Joanna Baran, Szkoła Podstawowa w Łomi – koordynator Małgorzata Bielska,
Szkoła Podstawowa w Wieczfni Kościelnej – koordynator Wioletta Stańczak, Szkoła Podstawowa w Iłowo- Osada – koordynator Renata Jarzembska, Szkoła Podstawowa w Napiwodzie – koordynator Małgorzata Wółkiewicz.
Dwa zespoły z każdej szkoły, które podczas gry otrzymały największą ilość punktów otrzymały nagrody, ufundowane ze środków finansowych firmy Cedrob w konkursie grantowym Wspieramy Rozwój.
Organizatorem Święta Nauki było Towarzystwo Miłośników Twórczości Tekli Bądarzewskiej.
autor i fot.: Organizatorzy
Mała uwaga do organizatorów. Wypadało nadmienić, że podsumowanie projektu obyło się w Szkole Podstawowej nr 7. To uczniowie i nauczyciele tej szkoły napracowali się, aby organizatorzy mogli się zaprezentować i zebrać laury. Wypadało o tym wspomnieć. Swoją drogą ciekawe podejście do sprawy. Nauczyciele i dzieci z różnych szkół się angażowali, aby ktoś inny mógł promować. Wstyd.