Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

III edycja Święta Nauki im. prof. Tadeusza Korzybskiego za nami


20. 06.2018 r. zakończyła się trwająca ponad miesiąc III edycja Święta Nauki im. prof. Tadeusza Korzybskiego. W warsztatach „Razem dla środowiska” wzięło udział 274 uczniów i 51 nauczycieli szkół podstawowych powiatu mławskiego, działdowskiego i nidzickiego.

Słoneczne ogrody Mława

W projekcie uczestniczyły: Szkoła Podstawowa nr2 w Mławie – koordynator Edyta Kowalkowska, Szkoła Podstawowa nr4 w Mławie – koordynator Hanna Kanigowska, Szkoła Podstawowa nr6 w Mławie – koordynator Marzena Łabanowska, Szkoła podstawowa nr 7 w Mławie -koordynator Ewa Ronkiewicz, Szkoła Podstawowa w Wiśniewie – koordynator Joanna Baran, Szkoła Podstawowa w Łomi – koordynator Małgorzata Bielska,
Szkoła Podstawowa w Wieczfni Kościelnej – koordynator Wioletta Stańczak, Szkoła Podstawowa w Iłowo- Osada – koordynator Renata Jarzembska, Szkoła Podstawowa w Napiwodzie – koordynator Małgorzata Wółkiewicz.

Dwa zespoły z każdej szkoły, które podczas gry otrzymały największą ilość punktów otrzymały nagrody, ufundowane ze środków finansowych firmy Cedrob w konkursie grantowym Wspieramy Rozwój.

Organizatorem Święta Nauki było Towarzystwo Miłośników Twórczości Tekli Bądarzewskiej.

autor i fot.: Organizatorzy

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Dociekliwy

Mała uwaga do organizatorów. Wypadało nadmienić, że podsumowanie projektu obyło się w Szkole Podstawowej nr 7. To uczniowie i nauczyciele tej szkoły napracowali się, aby organizatorzy mogli się zaprezentować i zebrać laury. Wypadało o tym wspomnieć. Swoją drogą ciekawe podejście do sprawy. Nauczyciele i dzieci z różnych szkół się angażowali, aby ktoś inny mógł promować. Wstyd.