Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

III edycja Święta Nauki im. prof. Tadeusza Korzybskiego za nami


20. 06.2018 r. zakończyła się trwająca ponad miesiąc III edycja Święta Nauki im. prof. Tadeusza Korzybskiego. W warsztatach „Razem dla środowiska” wzięło udział 274 uczniów i 51 nauczycieli szkół podstawowych powiatu mławskiego, działdowskiego i nidzickiego.


W projekcie uczestniczyły: Szkoła Podstawowa nr2 w Mławie – koordynator Edyta Kowalkowska, Szkoła Podstawowa nr4 w Mławie – koordynator Hanna Kanigowska, Szkoła Podstawowa nr6 w Mławie – koordynator Marzena Łabanowska, Szkoła podstawowa nr 7 w Mławie -koordynator Ewa Ronkiewicz, Szkoła Podstawowa w Wiśniewie – koordynator Joanna Baran, Szkoła Podstawowa w Łomi – koordynator Małgorzata Bielska,
Szkoła Podstawowa w Wieczfni Kościelnej – koordynator Wioletta Stańczak, Szkoła Podstawowa w Iłowo- Osada – koordynator Renata Jarzembska, Szkoła Podstawowa w Napiwodzie – koordynator Małgorzata Wółkiewicz.

Dwa zespoły z każdej szkoły, które podczas gry otrzymały największą ilość punktów otrzymały nagrody, ufundowane ze środków finansowych firmy Cedrob w konkursie grantowym Wspieramy Rozwój.

Organizatorem Święta Nauki było Towarzystwo Miłośników Twórczości Tekli Bądarzewskiej.

autor i fot.: Organizatorzy

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Dociekliwy
Dociekliwy
5 lata temu

Mała uwaga do organizatorów. Wypadało nadmienić, że podsumowanie projektu obyło się w Szkole Podstawowej nr 7. To uczniowie i nauczyciele tej szkoły napracowali się, aby organizatorzy mogli się zaprezentować i zebrać laury. Wypadało o tym wspomnieć. Swoją drogą ciekawe podejście do sprawy. Nauczyciele i dzieci z różnych szkół się angażowali, aby ktoś inny mógł promować. Wstyd.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x