Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski nr na liście PSL Koalicja Wybory 2019
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Oldboye na piątkę, FC Kępa na szóstkę


Za nami ósma kolejka Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika. Najwięcej bramek padło w prestiżowej rywalizacji pomiędzy Oldboyami i Marco. Starcie dwóch czołowych ekip przyniosło siedem trafień.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Pięć z nich wbili obrońcy tytułu. Hat-tricka skompletował Andrzej Karpiński, po jednym golu dorzucili Mariusz Walczak i Maciej Rogalski. W obozie pokonanych celnymi strzałami popisali się Krzysztof Stępka i Mateusz Sokół.

Sześć bramek wbił wicelider – FC Kępa – ostatniemu w tabeli Czaplicki Team. Dublety ustrzelili Daniel Kaczerski i Marek Waśniewski, ponadto na listę strzelców wpisali się Kacper Trzciałkowski i Maciej Skrobiński.

Joker ograł ZTIR – bohaterem zmagań okazał się Zbigniew Krystkiewicz (na zdjęciu). Dwa uderzenia w jego wykonaniu wylądowały w siatce, ponadto otrzymał wsparcie ze strony Sławomira Gołębiewskiego. Natomiast w ostatnim pojedynku padł tylko jeden gol. Za sprawą Pawła Olszewskiego Mława Team okazała się lepsza od Zielonego Miasta.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500