Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Samochód z trzodą chlewną wywrócił się na pobocze


fot. warminsko-mazurska.policja.gov.pl


Jak podaje policja – w samo południe wczoraj w gminie Rybno na drodze wojewódzkiej 538 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu przewożącego trzodę chlewną. 

Wczoraj (25.06.2018 r.) tuż po godzinie 12.00 na drodze wojewódzkiej nr 538 w gminie Rybno doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego marki MAN przewożącego trzodę chlewną. Kierujący pojazdem jadąc z miejscowości Grodziczno do miejscowości Hartowiec z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na pobocze, a następnie pojazd przewrócił się do rowu. W naczepie znajdowały się świnie, które uwolnione w wyniku wypadku rozbiegły się. Kierujący autem nie doznał żadnych obrażeń, mężczyzna był trzeźwy. Policjanci z Rybna zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a strażacy pomogli przy wyładunku pozostałych w naczepie zwierząt, które następnie zostaną załadowane na podstawione pojazdy zastępcze i przewiezione do miejsca docelowego.

Czynności w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Lidzbarku.

źródło i fot.: warminsko-mazurska.policja.gov.pl

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x