Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławscy policjanci zabezpieczyli rower górski


fot. KPP Mława


Mławscy policjanci wydziału kryminalnego, podczas prowadzonych czynności służbowych, odnaleźli i zabezpieczyli rower górski marki HORIZON koloru szaro – niebieskiego, który prawdopodobnie pochodzi z kradzieży.

Policjanci apelują do osób, które rozpoznały na zdjęciu, należący do nich utracony przedmiot, tj.: rower górski, o niezwłoczny kontakt z KPP w Mławie, tel. 23/  654 72 62, 23/ 654 72 03 lub 23/  654 72 00.

źródło: mł. asp. Aneta Prusik/KPP Mława

fot. KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x