Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marek Kiełbiński Czas na posła z Mławy 13 października głosuj na 13
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Mławscy policjanci zabezpieczyli rower górski


fot. KPP Mława

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Mławscy policjanci wydziału kryminalnego, podczas prowadzonych czynności służbowych, odnaleźli i zabezpieczyli rower górski marki HORIZON koloru szaro – niebieskiego, który prawdopodobnie pochodzi z kradzieży.

Policjanci apelują do osób, które rozpoznały na zdjęciu, należący do nich utracony przedmiot, tj.: rower górski, o niezwłoczny kontakt z KPP w Mławie, tel. 23/  654 72 62, 23/ 654 72 03 lub 23/  654 72 00.

źródło: mł. asp. Aneta Prusik/KPP Mława

fot. KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500