Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Do wieczora rozproszone burze z deszczemJak ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, w północno-zachodniej części woj. mazowieckiego, obejmującej pow. mławski, do wieczora możliwe dziś burze, którym towarzyszyć mogą: krótkotrwały ulewny deszcz, silny wiatr oraz lokalnie grad. 

Sytuacja meteorologiczna: Miejscami występują burze z opadami deszczu o natężeniu do 15 mm/h. Lokalnie grad. Na stacjach nie zanotowano silniejszych porywów wiatru, jednak nie wykluczone, że miejscami porywy dochodzą do 70 km/h. Rozproszone burze będą się utrzymywać do godzin wieczornych. Burzom lokalnie towarzyszyć będą krótkotrwałe, ulewne opady deszczu i porywy do 70 km/h. Ważność komunikatu:  od 2018-06-26 15:35 do 2018-06-26 18:35.

źródło: MGW-PIB, synoptyk Agnieszka Harasimowicz

oprac. red.

 

fot. pogodynka.pl


Zobacz także…

Przez Płock przeszła trąba powietrzna

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x