Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W gminie Stupsk ofiarnie oddawali krew


Akcja poboru krwi odbyła się 20 czerwca br. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Stupsku. Zgłosiło się wielu ochotników.


Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców gminy, w miejscu pobrań utworzyła się spora kolejka chętnych do oddania. Łącznie zgłosiło się 31 osób, ale pobrać krew można było od 23, pozostałe 8 osób, mimo że chciało oddać krew musiało zrezygnować z przyczyn zdrowotnych. W konsekwencji krew oddały 23 osoby, każda po 450 ml. Wśród osób, które dobrowolnie oddały krew byli pracownicy Urzędu Gminy z wójtem na czele, pracownicy Szkoły Podstawowej w Morawach z dyrekcją na czele, pracownicy Szkoły Podstawowej w Stupsku i mieszkańcy Gminy.

źródło: Elżbieta Mizerska
oprac. red

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x