Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trzy osoby poparzone w pożarze na ulicy Padlewskiego


Pożar drewnianego, parterowego domu na ulicy Padlewskiego. Do zdarzenia doszło dziś około godziny 10:45. Ogień rozprzestrzenił się na dwa pomieszczenia mieszkalne. Do działań ratowniczo-gaśniczych wyjechały trzy zastępy JRG Mława. W pożarze poparzone zostały trzy osoby, mężczyzna kobieta i czteroletnie dziecko, którzy opuścili budynek jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej. Pomocy medycznej udziela im zespół ratownictwa medycznego, który ostatecznie przewiózł je do szpitala. Na czas działań gaśniczych ulica Padlewskiego zamknięta jest na odcinku pomiędzy ulicą Wymyślin a Targową. Policja ustala przyczynę pożaru.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x