Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

ZS nr 3 najlepszy w turnieju beach soccera


I mistrzostwa Mławy w  beach soccera szkół średnich rozegrano na obiektach Mławskiej Hali Sportowej w piątek 15 czerwca. Bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy Zespołu Szkół nr 3 w Mławie którzy wygrali wszystkie swoje mecze, na drugim stopniu podium uplasowała się drużyna z I Liceum Ogólnokształcącego w Mławie, a na trzeciej pozycji zawody ukończyli uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Mławie. Po zakończeniu zawodów organizatorzy nagrodzili szkoły okazałymi pucharami, a wszyscy zawodnicy mogli skosztować grilla.

źródło i fot. MHS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
22566
Gość
22566

brawo ZS nr 3 brawo Trener Maciej Mostek! same sukcesy osiąga ten trener! może by tak naszą Mławiankę poprowadził? Co o tym myślicie?

mlawianin
Gość
mlawianin

Lekko przesadziłeś z tym prowadzeniem Mławianki.

Bolo
Gość
Bolo

To chlor najgorszy w szkole xd