Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ukradł 12 krzeseł. Już jest zatrzymany


W nocy z 18 na 19 czerwca mieszkaniec Mławy ukradł z pawilonu wystawowego sklepu JYSK przy ulicy Sienkiewicza 12 krzeseł ratanowych. Sklep wycenił straty na ponad 500 zł.

 – W wyniku podjętych niezwłocznie działań jeszcze tego samego dnia policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę przestępstwa. Był to 51 letni mieszkaniec Mławy. Za popełnienie tego przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5 – informuje KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
aaef
Gość
aaef

na złodzieja jak na kreta są środki techniczne bardzo skuteczne i całkowicie można tych inteligentnych ludzi byłoby oszczędzić bo zupełnie niepotrzebnie zajmują miejsca w więzieniach, najbardziej inteligentny jest oszust który potrafi sprzedać tramwaj lub kolumnę Zygmunta… tudzież obecnie tani prąd lub tani telefon tym co najzwyczajniej w świecie liczyć nie umieją… obecnie Polacy promocyjnie żrą wszystko co Pani aptekarka w promocji, płacą po kilkaset PLN poznasz wychodzących z Apteki z ogromnym worem…wytłumaczeniem są bloki reklamowe w tv… problem jest z bandytą za 5 PLN były zabójstwa ! w takim wypadku jak włażą nocą do chałupy to mocny alarm na pełny… Czytaj więcej »

Kolega
Gość
Kolega

Chciał posiedzieć

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Za 12 krzeseł posiedzi więcej niż ten co zabił!