Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mieszkanka Mławy zgubiła ogromną kwotę pieniędzy


14 lub 15 czerwca na terenie Mławy zagubiona została portmonetka ze znaczną ilością pieniędzy w walucie euro. Prawdopodobnie pieniądze przeznaczone były na zakup mieszkania. Kobieta, które je zagubiła, nie potrafi dokładnie określić okoliczności w jakich doszło do tej straty, wiadomo jedynie, że przenosiła je w portmonetce czy saszetce umieszczonej w damskiej torebce. Nie wiadomo dokładnie w jakim rejonie miasta mogło się to stać, ani w jakich okolicznościach. Oprócz pieniędzy kobieta straciła też karty bankomatowe.  


– W dniu 15 czerwca 2018 roku do KPP w Mławie zgłosiła się kobieta zawiadamiając, że w dniach 14-15 czerwca na terenie Mławy w nieustalonych okolicznościach utraciła większą kwotę pieniędzy – euro. W sprawie tej w KPP w Mławie prowadzone jest postępowanie o przywłaszczenie, które  ma na celu ustalenie okoliczności zdarzenia a przede wszystkim odzyskanie pieniędzy.  Przypominamy, że na znalazcy pieniędzy czy jakiejkolwiek innej rzeczy ciąży obowiązek ich zwrotu prawowitemu właścicielowi – informuje KPP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ole
Ole
5 lata temu

Jaka ściema. Chodźcie zrzutkę zrobimy dla tej biednej Pani ktora miała pieniądze w saszetce albo portfelu i nie wie ile ich było i nie do końca wie co chciała za nie kupić buhaha

Ktos
Ktos
5 lata temu

Za parę dni powie że ja ZG…. Ili żeby wzmorzyc poszukiwania

Jarek
Jarek
5 lata temu

Jasne, już widzę jak do portfela wchodzi chociaż 5 tyś w banknotach. Ściema jakaś i wyłudzenie

Jarząbek
Jarząbek
5 lata temu
Reply to  Jarek

5 tys. euro to tylko 10 banknotów jak coś – nie przesadzaj. Co Ty masz za portfel?
Druga sprawa to to, żeby nie wiedzieć, którego dnia postradało się taką kwotę, bo takie kwoty nie nosi się co dzień.i tu możesz mieć rację, że to ściema, no ale to nie 01 kwietnia.

fan fan
fan fan
5 lata temu

to prawdziwy szok-zgubić tyle forsy i nie wiedzieć kiedy-ale trzeba być narąbaną żeby 2 dni trzezwieć u hahahaha

Ktos
Ktos
5 lata temu
Reply to  fan fan

Na bank po pijaku schowala i teraz szuka pomocy u policji. Albo nacpana bo nie wie gdzie co i jak

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x