Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ponad czterdzieści interwencji straży pożarnej. Zerwane dachy i przewrócone drzewa


Mławscy strażacy i jednostki OSP z terenu całego powiatu ponad czterdzieści razy wyjeżdżali do miejscowych zagrożeń spowodowanych silnym wiatrem.


Wśród tych najpoważniejszych zdarzeń strażacy wskazują trwającą jeszcze akcję  przy zerwanym dachu na stacji uzdatniania wody przy ulicy Padlewskiego w Mławie, jak również zerwany dach na budynku gospodarskim w Czarnocinie (gm. Strzegowo) oraz drzewo, które przewróciło się na budynek mieszkalny w Radzanowie. Kilka osób zostało uwięzionych w windzie przy dworcu Mława Miasto. Na szczęście w tych i pozostałych drobniejszych zdarzeniach nikt z ludzi nie odniósł obrażeń. Wiatr powodował też inne szkody. Na Wólce zarzucił na słup energetyczny folię, która spowodowała zwarcie i przerwę w dostawie prądu.

red.

 

Zobacz także…

Wichura uderzyła w Mławę. Zniszczenia w mławskim parku

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x