Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Maszerowali pod hasłem „Polska rodziną silna”


fot. Mateusz Przybyszewski


W niedzielę 17 czerwca br. w Mławie odbył się Marsz dla Życia i Rodziny. Rozpoczął się Mszą św. w parafii Matki Bożej Królowej Polski. Następnie uczestnicy marszu przeszli z placu przy kościele ulicami Sienkiewicza, Lelewela i Kopernika do parafii Świętej Rodziny, gdzie na placu przy przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny.

Na uczestników festynu czekało mnóstwo atrakcji. Mogli obejrzeć występy dzieci i młodzieży z mławskich szkół i przedszkoli (ZS nr 1, ZS nr4, SP nr 6, Przedszkole Dzieciątka Jezus) oraz zespoły taneczne z MDK prowadzone przez Annę Chocholską. Po występach rozpoczęła się wspólna zabawa prowadzona przez animatorów. Na wszystkich czekał poczęstunek.

Marsz odbył się pod patronatem Jego Ekscelencji Biskupa Płockiego Piotra Libery. Organizatorami byli Komitet Organizacyjny Marszu dla Życia i Rodziny w Mławie – przewodnicząca Marzena Chodubska, Domowy Kościół Oaza Rodzin, Ruch Rodzin Nazaretańskich, Stowarzyszenie „Serce za Serce”, Odnowa w Duchu Świętym „Nazaret”, Bractwo Małych Stópek, Parafia p.w. Świętej Rodziny w Mławie, Parafia p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Mławie, Parafia p.w. Świętej Trójcy w Mławie, Parafia p.w. Św. Jana Kantego w Mławie.

red.

« 1 z 3 »

fot. Mateusz Przybyszewski

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Szkiełko
Szkiełko
5 lata temu

O widzę „zacne” persony na przedzie, ale frekwencja to coś nie najlepsza (oby tak dalej).

Anonimowo
Anonimowo
5 lata temu
Reply to  Szkiełko

Nie dlugo w tych pochodach zostaną same persony.

anonimowo
anonimowo
5 lata temu

Jeśli do naszego miasta zaczynają docierać tacy aktywiści prawicy jak MARIAN PIŁKA, TO ROBI SIĘ NAPRAWDĘ NIE CIEKAWIE!!!!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x