Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga! Uciążliwości na Zabrodach


fot. UM Mława


W obszarze budowy kanalizacji sanitarnej A1, w rejonie ulic: Zabrody, Sadowa, Krucza, Olesin, Olszynowa, Ogrodowa, prowadzone będą od jutra, czyli od 19 czerwca 2018 r., intensywne prace budowlane. Największe uciążliwości przewidujemy w godzinach między 7:00 do 16:00.

Ze względu na wąską jezdnię i równoczesną pracę kilku ekip wyposażonych w ciężki sprzęt specjalistyczny, ruch będzie czasowo wstrzymywany i tylko sporadycznie pojazdy będą przepuszczane wahadłowo. W tym tygodniu wystąpią problemy z korzystaniem z parkingu mławskiego wydziału Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie (ul. Warszawska 52), Akademickiego Centrum Kształcenia i przedszkola „Mały żaczek”.

Uciążliwości potrwają przez miesiąc. Prosimy wszystkich użytkowników ruchu o wyrozumiałość i cierpliwość. Inwestycja jest realizowana w ramach projektu „Budowa kanalizacji sanitarnej na terenie aglomeracji Mława”. Projekt – z największym w historii mławskiego samorządu dofinansowaniem zewnętrznym – wiąże się z budową około 20 kilometrów sieci kanalizacji sanitarnej na 47 ulicach.

źródło: Magdalena Grzywacz/RP UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x