Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Sieja lobuje, Oldboye przegrywają


Ozdobą siódmej kolejki Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika okazało się piękne trafienie reprezentanta Marco Sławomira Siei. Nie miał litości dla byłego kolegi z Mławianki, Piotra Rogowskiego. Bramkarz Mława Team skapitulował po precyzyjnym lobie z trzydziestu metrów.

Słoneczne ogrody Mława

Wydawało się, że wyżej wymieniona rywalizacja będzie miała bardziej emocjonujący przebieg. Marco dominowało jednak od początku – owszem dziewiątego gola w sezonie strzelił Krzysztof Stępka, ale przede wszystkim przebudził się Radosław Smoliński. Zaliczył premierowe bramki w rozgrywkach. Zaskoczeni konkurenci już się nie podnieśli. Trafienia Sławomira Gołębiewskiego okazały się jedynie honorowe.

Największym zaskoczeniem siódmej kolejki okazała się jednak wpadka Oldboyów. Pięć z rzędu zwycięstw lidera nie przestraszyło futbolistów FC Kępy. Do konfrontacji z obrońcami tytułu przystąpili maksymalnie skoncentrowani i efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. Mistrzowie przegrali, dlatego aż trzy zespoły mogą się pochwalić identyczną zdobyczą punktową. To zapowiada ogromne emocje w dalszej części sezonu.

Siódma kolejka odbędzie się w czwartek 21 czerwca (pierwszy mecz zostanie rozegrany o godzinie 18). Oto zestaw par: Mława Team – Zielone Miasto, Oldboy – Marco, Czaplicki Team – FC Kępa, ZTiR – Joker, Easy Net – pauza.

VII kolejka (14.06): Joker – Czaplicki Team 11:0 (P. Pszczółkowski 4, Z. Krystkiewicz 3, J. Krystkiewicz 2, S. Grablewski, K. Roniewicz), FC Kępa – Oldboy 3:2 (P. Hołownia, D. Szwarc, P. Jędrzejewski – M. Walczak 2), Marco – Mława Team 4:2 (K. Stępka, R. Smoliński 2, S. Sieja – S. Gołębiewski 2), Zielone Miasto – Easy Net 1:1 (M. Materski – P. Pawlicki), ZTIR – pauza

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

1500
Wiola

I tak jesteś najlepszy

Wiola

Sławek jesteś super slodziaku

Daro

Sieja, koleś który powinien grać w reprezentacji Polski. Takiej nogi jak on ma, to ze świecą szukać. Pamiętam w szkole jak graliśmy, zawsze był On i reszta.

anonimowo

Daro—ten koleś którego tak wychwalasz sam z własnej nie przymuszonej woli, zawalił swą piłkarską karierę, był strasznie nie obowiązkowy, do treningów trzeba go było ciągle mobilizować a i tak je nagminnie opuszczał. W tamtym czasie to był TALENT, tylko sam nie wiedział co chce, i dlatego dziś biega i gra w takich turniejach. Talentów w Mławie było wiele, tylko jak zaczęli gwiazdorzyć i szukać kasy po okolicznych gminach, to swą karierę właśnie rozmienili na drobne, i dlatego dziś są tu gdzie są….A Sieja nawet w Wieczfni nie mógł dać sobie rady.

Wiola

Zazdroszcza ci i tak mowia