Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ponad 65 tys. sztuk papierosów bez znaków polskiej akcyzy skarbowej u mieszkańca gm. Szreńsk


fot. KPP Mława


Policjanci z Mławy ujawnili nielegalne wyroby tytoniowe. Tym razem ponad 65 tys. sztuk papierosów bez znaków polskiej akcyzy skarbowej. Kontrabandę posiadał mieszkaniec gm. Szreńsk.

Na początku tygodnia policjanci z referatu dw. z przestępczością gospodarczą i korupcją mławskiej komendy ustalili, że 36-letni mieszkaniec gminy Szreńsk posiada większą ilość papierosów bez znaków polskiej akcyzy skarbowej. W wyniku podjętych w tej sprawnie czynności informację potwierdzono i ujawniono w miejscu zamieszkania mężczyzny ponad 65 tys. sztuk papierosów różnych marek. Uszczuplenia podatkowe na rzecz skarbu państwa oszacowano wstępnie na ponad 70 tys. zł. Nielegalne wyroby zostały zabezpieczone.

Mężczyzna został zatrzymany i odpowie za popełnienia przestępstwa karno-skarbowego, za które grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3 i kara grzywny.

źródło: mazowiecka.policja.gov.pl

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Lolo
Lolo
5 lata temu

I znowu papierosy,po co to łapać a co my mamy palić

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x