Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sprzedawała przez Internet podrabiane perfumy jako oryginały


fot. KPP Płońsk


Policjanci z Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją płońskiej komendy mają na swoim koncie kolejny sukces związany z zabezpieczeniem  podrabianych artykułów. Tym razem zabezpieczyli „markowe” perfumy o wartości blisko 7 tys. zł, którymi w Internecie handlowała 55-letnia płońszczanka.

Płońscy kryminalni od pewnego czasu mieli podejrzenia, że jedna z płońszczanek prowadzi przez Internet nielegalną sprzedaż perfum. Kilka dni temu zapukali do drzwi podejrzewanej o ten proceder 55-latki. W czasie przeszukania mieszkania kobiety, potwierdziły się przypuszczenia funkcjonariuszy. Znaleźli oni 20 kartoników z perfumami posiadającymi znaki towarowe różnych znanych, światowych marek.

55-latka podrabiane perfumy sprzedawała jako oryginały.  Oferty sprzedaży wystawiała na portalach internetowych, umożliwiających sprzedaż wysyłkową.

Wartość zabezpieczonych przez kryminalnych artykułów kosmetycznych została oszacowana na kwotę blisko 7 tys. zł.

Kobieta nie uniknie odpowiedzialności za naruszenie Ustawy o Prawie Własności Przemysłowej. Grozi jej wysoka kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub do 2 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska/KPP Płońsk

fot. KPP Płońsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x