Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień rodziny w przedszkolu SP 3


W Szkole Podstawowej nr 3 w Mławie  w grupie przedszkolnej 0B odbył się uroczysty Dzień Rodziny. Nasze Przedszkolaki przygotowały krótką część artystyczną, którą mamy obejrzały z łezką w oku. Za piękny występ dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami.


Następnie dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie przygotowane podarunki. Po wzruszeniach dzieci zaprosiły swoich gości na pyszny poczęstunek przygotowany przez uczynne mamy. Spędziliśmy bardzo miłe popołudnie w gronie naszych najbliższych.

Źródło i fot. SP 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x