Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

SP 6 w różny sposób promuje czytanie


Szkoła Podstawowa nr 6 w Mławie po raz kolejny przystąpiła do ogólnopolskiej akcji promującej czytanie. Hasło przewodnie tegorocznej  „Nocy Bibliotek” to: „RzeczpospoCzyta”. Spotkanie w naszej szkole przebiegało pod hasłem „Historia i przyroda Mławy i okolic”.


Uczestnicy zapoznali się z celem akcji oraz  wzięli udział w atrakcjach przygotowanych specjalnie na ten wieczór. Wysłuchali bardzo interesującej prelekcji z wykorzystaniem prezentacji multimedialnej przygotowanej przez gościa – panią leśnik Milenę Plonę. Mieli możliwość posłuchania odgłosów ptaków zamieszkujących okolice Mławy, w tym bociana czarnego. Wzięli udział w zabawach edukacyjnych o tematyce przyrodniczej. Zapoznali się również z wystawą fotograficzną „Mława dawniej i dziś”. Swoją wiedzę na temat rodzinnego miasta i jego historii sprawdzili, wykonując zadania typu „prawda – fałsz”, układając puzzle i odgadując miejsca przedstawione na ułożonych fotografiach.

Dzięki organizatorom akcji uczestnicy spotkania wzięli udział
w przedpremierowej projekcji filmu „Tarapaty”.

źródło i fot. SP 6

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x