Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nietrzeźwi nadal siadają za kierownicę


Mławska policja praktycznie co drugi dzień zatrzymuje kierowców, którzy kierują pojazdem pod wpływem alkoholu. Tak było 4 czerwca w Mławie, gdzie na ulicy Piłsudskiego 32 letni Kamil A. mieszkaniec pow. mławskiego, kierował pojazdem m-ki Renault Megane  w stanie nietrzeźwości tj. 1,79 promila alkoholu. Do podobnych zdarzeń w Mławie doszło 8 czerwca, gdzie na ulicy Nowowiejskiej, Mirosław S. mieszkaniec pow. mławskiego, kierował pojazdem m-ki Opel Omega w stanie nietrzeźwości tj. 2,35 promila alkoholu, i 10 czerwca, gdy  zatrzymany na ulicy Padlewskiego Arkadiusz k. mieszkaniec pow. wieruszewskiego, kierował pojazdem m-ki Ford Transit w stanie nietrzeźwości tj. 1,70 promila alkoholu.
Nietrzeźwy kierowca zatrzymany został też 8 czerwca w Szreńsku. Tam 46 letni Wojciech K. mieszkaniec pow. mławskiego, kierował pojazdem m-ki Fiat Cinquecento w stanie nietrzeźwości tj.  1,08 promila alkoholu.


źródło: asp. szt. Robert Adamiak KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x