Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nietrzeźwi nadal siadają za kierownicę


Mławska policja praktycznie co drugi dzień zatrzymuje kierowców, którzy kierują pojazdem pod wpływem alkoholu. Tak było 4 czerwca w Mławie, gdzie na ulicy Piłsudskiego 32 letni Kamil A. mieszkaniec pow. mławskiego, kierował pojazdem m-ki Renault Megane  w stanie nietrzeźwości tj. 1,79 promila alkoholu. Do podobnych zdarzeń w Mławie doszło 8 czerwca, gdzie na ulicy Nowowiejskiej, Mirosław S. mieszkaniec pow. mławskiego, kierował pojazdem m-ki Opel Omega w stanie nietrzeźwości tj. 2,35 promila alkoholu, i 10 czerwca, gdy  zatrzymany na ulicy Padlewskiego Arkadiusz k. mieszkaniec pow. wieruszewskiego, kierował pojazdem m-ki Ford Transit w stanie nietrzeźwości tj. 1,70 promila alkoholu.
Nietrzeźwy kierowca zatrzymany został też 8 czerwca w Szreńsku. Tam 46 letni Wojciech K. mieszkaniec pow. mławskiego, kierował pojazdem m-ki Fiat Cinquecento w stanie nietrzeźwości tj.  1,08 promila alkoholu.


źródło: asp. szt. Robert Adamiak KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x