Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Napadł na kobietę w parku. Szukają go ciechanowscy policjanci [Aktualizacja]


Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie poszukuje mężczyzny podejrzewanego o napaść na kobietę, do której doszło 5 czerwca w parku w miejscowości Gołotczyzna. Wizerunek mężczyzny zarejestrowały kamery monitoringu.


Jak ustalili policjanci, zdarzenie miało miejsce 5 czerwca w parku w miejscowości Gołotczyzna. Młody mężczyzna napadł na 40-letnią mieszkankę pow. ciechanowskiego, a następnie uciekł. Wizerunek mężczyzny, szczupłej budowy ciała oraz krótko ostrzyżonego, zarejestrowały kamery monitoringu. Osoby, które rozpoznają go na zdjęciach proszone są o kontakt z KPP w Ciechanowie pod nr tel. 23 673 12 00 lub 997 i 112 w całym kraju.

źródło: KPP Ciechanów

AKTUALIZACJA 21.06.2018 r.

Komunikat KPP Ciechanów:

Ciechanowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o napaść na mieszkankę powiatu ciechanowskiego. 18-latek usłyszał prokuratorskie zarzuty. Wczoraj zapadła decyzja o jego tymczasowym aresztowaniu.

Do zdarzenia doszło 5 czerwca br. w parku w Gołotczyźnie, młody mężczyzna napadł na 40-letnią mieszkankę pow. ciechanowskiego, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Wizerunek mężczyzny zarejestrowały kamery monitoringu.

Aby ustalić tożsamość sprawcy zdecydowano się na publikację wizerunku podejrzewanego. Tuż po ukazaniu się zdjęć w mediach, do Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie zgłosił się mężczyzna, który rozpoznał poszukiwanego przez policję mężczyznę.

Dzięki publikacji wizerunku w telewizji, na stronach portali internetowych oraz w wyniku intensywnych działań policji, podejrzewany o napaść mężczyzna został zatrzymany w poniedziałek na terenie Pruszkowa. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec pow. legionowskiego.

Na wniosek policji i prokuratury wobec 18-latka sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x