Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sąsiad zalał im mieszkanie. Wezwali policję i strażaków


Wczoraj kilka minut przed północą mławscy strażacy zostali wezwani do nieco nietypowych działań. Mieli udzielić pomocy policji przy otwarciu drzwi jednego z mieszkań w bloku przy ulicy Sienkiewicza. Mieszkający piętro niżej sąsiad zgłosił, że przez sufit zalewa go woda.

Już po przybyciu na miejsce straży, okazało się, że wyciek wody ustał, a zjawił się również hydraulik ze spółdzielni mieszkaniowej. Strażacy na prośbę policji użyli podnośnika, by zaglądając przez okna sprawdzić, czy ktoś przebywa w tym mieszkaniu, a być może zasłabł i potrzebuje pomocy. Okazało się jednak, że nikogo w środku nie było.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500