Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Sąsiad zalał im mieszkanie. Wezwali policję i strażaków


Wczoraj kilka minut przed północą mławscy strażacy zostali wezwani do nieco nietypowych działań. Mieli udzielić pomocy policji przy otwarciu drzwi jednego z mieszkań w bloku przy ulicy Sienkiewicza. Mieszkający piętro niżej sąsiad zgłosił, że przez sufit zalewa go woda.

KPS Mława rekrutacja
Reklama


Już po przybyciu na miejsce straży, okazało się, że wyciek wody ustał, a zjawił się również hydraulik ze spółdzielni mieszkaniowej. Strażacy na prośbę policji użyli podnośnika, by zaglądając przez okna sprawdzić, czy ktoś przebywa w tym mieszkaniu, a być może zasłabł i potrzebuje pomocy. Okazało się jednak, że nikogo w środku nie było.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500