Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Sąsiad zalał im mieszkanie. Wezwali policję i strażaków


Wczoraj kilka minut przed północą mławscy strażacy zostali wezwani do nieco nietypowych działań. Mieli udzielić pomocy policji przy otwarciu drzwi jednego z mieszkań w bloku przy ulicy Sienkiewicza. Mieszkający piętro niżej sąsiad zgłosił, że przez sufit zalewa go woda.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Już po przybyciu na miejsce straży, okazało się, że wyciek wody ustał, a zjawił się również hydraulik ze spółdzielni mieszkaniowej. Strażacy na prośbę policji użyli podnośnika, by zaglądając przez okna sprawdzić, czy ktoś przebywa w tym mieszkaniu, a być może zasłabł i potrzebuje pomocy. Okazało się jednak, że nikogo w środku nie było.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500