Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Oldboye uciekają. Tuzin goli dwóch snajperówOldboye bronią tytułu najlepszego zespołu w rozgrywkach Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika.  Na razie robią to w imponującym stylu. Jako jedyni w całej stawce mogą się pochwalić kompletem zwycięstw.

W minionym tygodniu dołożyli dwa kolejne sukcesy. Zadbał o to głównie duet napastników. W konfrontacji z ZTiR-em Mariusz Walczak i Andrzej Karpiński skompletowali zgodnie po hat-tricku. Z kolei zmagania z Jokerem należały do drugiego z wymienionych graczy. Choć defensywa przeciwników robiła co mogła, potrafił oddać dwa celne strzały. W pierwszym przypadku wykończył zespołową akcję zespołu, drugą w konsekwencji rzutu karnego, podyktowanego na faul na Macieju Rogalskim.

Pełną pulę w ostatnich dniach zgarnęli także reprezentanci FC Kępy. Najpierw okazali się lepsi od Easy Net-u, po czym nie dali większych szans konkurentom z Mława Team. Trzy trafienia w tym pojedynku zanotował Nataniel Żółtowski. Dublet ustrzelił Patryk Jędrzejewski.

Na miano niepokonanych zapracowali także gracze Zielonego Miasta. Nie było to trudne, bowiem rozegrali tylko jeden mecz. Po zaciętej batalii wypunktowali przeciwników z Marco.

VI kolejka: Easy Net – Marco 1:7 (T. Pawlicki – K. Stępka 2, S. Sieja 2, Prz. Kwieciński, M. Sokół, samobójcza), Mława Team – FC Kępa 1:4 (Sz. Chmielewski – P. Jędrzejewski, M. Skrobiński, D. Szwarc, M. Waśniewski), Oldboy – Joker 3:1 (A. Karpiński 2, A Cybulski – Z. Krystkiewicz), Czaplicki Team – ZTIR 0:7 (P. Kacperowski 2, P. Łukasiak 2, Ł. Manelski 2, J. Wieczorek), Zielone Miasto – pauza

V kolejka: ZTIR – Oldboy 3:7 (Ł. Walczak, Ł. Manelski 2 – A. Karpiński 3, M. Walczak 3, J. Szmyt), Joker – Mława Team 1:0 (K. Roniewicz), FC Kępa – Easy Net 5:2 (P. Hołownia 2, N. Żółtowski 2, P. Jędrzejewski – T. Włodarski, M. Chojnacki),  Marco – Zielone Miasto 1:3 (Prz. Kwieciński – R. Smoliński, W. Gabryelski, S. Folga), Czaplicki Team – pauza

VII kolejka (14 czerwca): Joker – Czaplicki Team, FC Kępa – Oldboy, Marco – Mława Team,

Klasyfikacja strzelców: 12 – Mariusz Walczak (Oldboy), Andrzej Karpiński (Oldboy), 8 –  Zbigniew Krystkiewicz (Joker), Krzysztof Stępka (Marco)

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x