Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wypożyczył odkurzacz oraz myjkę i nie oddał. Poszkodowana mieszkanka Mławy


7 czerwca wieczorem obywatel naszego miasta zgłosił przasnyskiej policji, że jeden z mieszkańców Przasnysza pod pretekstem wynajęcia przywłaszczył odkurzacz piorący, myjkę ciśnieniową oraz artykuły chemiczne należące do żony zgłaszającego. Strata nie jest mała, bo właściciele wycenili ją łącznie na ponad 3500 złotych. Trwają działania policji w tej sprawie.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x