Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Nowa Wieś. Dwunastoletni chłopiec na motorze uderzył w słup


Dziś około godziny 20 – tej w Nowej Wsi (gm. Szydłowo) dwunastoletni chłopiec jadąc motocyklem crossowym na łuku drogi stracił panowanie i uderzył w słup energetyczny. Do wypadku wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował poszkodowanego do szpitala w Warszawie. Na miejscu zdarzenia pomocy udzielał mławski zespół ratownictwa medycznego i strażacy z JRG Mława i OSP Szydłowo. Według świadków zdarzenia chłopiec doznał poważnych złamań obu nóg. Policja obecna na miejscu zdarzenia ustala okoliczności wypadku.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

1500
Ernest

Jakim prawem 12latek prowadzi motor? Gdzie byli rodzice?

asdarft

I pomyśleć, że jeździł ze mną na tym krosie 2 tygodnie temu :/

Niemyy

Typie on kupił dzisiaj tego crossa Nie gadaj głupot… Może jeździł z tobą ale to nie na Husqvarnie

anonim

Typie czy Ty wiesz w ogóle co piszesz????