Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nowa Wieś. Dwunastoletni chłopiec na motorze uderzył w słup


Dziś około godziny 20 – tej w Nowej Wsi (gm. Szydłowo) dwunastoletni chłopiec jadąc motocyklem crossowym na łuku drogi stracił panowanie i uderzył w słup energetyczny. Do wypadku wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował poszkodowanego do szpitala w Warszawie. Na miejscu zdarzenia pomocy udzielał mławski zespół ratownictwa medycznego i strażacy z JRG Mława i OSP Szydłowo. Według świadków zdarzenia chłopiec doznał poważnych złamań obu nóg. Policja obecna na miejscu zdarzenia ustala okoliczności wypadku.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Ernest
Gość
Ernest

Jakim prawem 12latek prowadzi motor? Gdzie byli rodzice?

asdarft
Gość
asdarft

I pomyśleć, że jeździł ze mną na tym krosie 2 tygodnie temu :/

Niemyy
Gość
Niemyy

Typie on kupił dzisiaj tego crossa Nie gadaj głupot… Może jeździł z tobą ale to nie na Husqvarnie

anonim
Gość
anonim

Typie czy Ty wiesz w ogóle co piszesz????