Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kolizja na skrzyżowaniu Kopernika i Piłsudskiego


Dzisiaj około godziny 15:45 na skrzyżowaniu ulic Kopernika,  i Piłsudskiego zderzyły się dwa pojazdy: osobowy peugeot i bus marki mercedes. Nikt nie został ranny, uszkodzeniu jedynie uległy obydwa auta. Poważniej rozbitego peugeota straż pożarna ściągnęła ze skrzyżowania, aby odblokować ruch. Do zderzenia doszło przy sygnalizacji świetlnej ustawionej na pulsowanie.

red.

fot. własne/nadesłane

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
Maciek
Gość
Maciek

Często bywam w Mławie (kiedyś tu mieszkałem). Z tym skrzyżowaniem to jakaś paranoja. Dzisiaj rano tędy przejeżdżałem z Lelewela w Kopernika i stałem kilka minut czekając na moment żeby przez nie przejechać. Tydzień temu była analogiczna sytuacja. Władze miasta zrobią z tym porządek pewnie wtedy gdy będą wybory albo ktoś zginie.

anonim
Gość
anonim

A co to władzę interesuje przecie Burmistrz tą trasą do domu nie jezdzi! a służby mają czas aby ten problem świateł załatwić.

Mirek
Gość
Mirek

Haha mlawa piekne policyjne miasto …

Mławiak
Gość
Mławiak

To jest porażka od wczoraj pulsują niech ktoś się w końcu tym zajmie. Nie dość że jest to jedno z najgłupszych skrzyżowań w Mławie to jeszcze sygnalizacja nie działa. BRAWO!!

Paweł
Gość
Paweł

Przy takim ruchu jaki panuje w szczycie w Mławie to krzyżowanie stało sie strasznie niewygodne przy skręcaniu w lewo, powinni pomyśleć w tym miejscu o rondzie.

anonim
Gość
anonim

Pomyśleli ale o rondzie przy Policji, tylko teraz coś się zastanawiają, czy budowa tego ronda jest możliwa, bo właśnie w 1szej kolejności winno być na tym skrzyżowaniu, takim stan mógł być ale wtedy kiedy po Mławie jezdziły konne zaprzęgi.