Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Międzynarodowy projekt KidSpeak w „siódemce”


Od 4 czerwca w ramach międzynarodowego projektu KidSpeak, Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie odbywają się nietypowe zajęcia językowe. Raisa, studentka z Indii, którą będziemy gościć przez dwa tygodnie, przybliża naszym uczniom kulturę i historię kraju, z którego pochodzi. Celem projektu jest uczenie tolerancji, poszerzanie horyzontów poznawczych, rozbudzanie zainteresowania światem oraz dostrzeżenie istoty nauki języków obcych. Dla starszych uczniów jest to również okazja do sprawdzenia własnych umiejętności językowych w praktyce.


źródło i fot. SP 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
5 lata temu

Wreszcie !

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x