Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gm. Radzanów. Ujawniono plantację marihuany o wartości ponad 210 tysięcy


Mławscy kryminalni, na podstawie prowadzonych ustaleń, ujawnili na terenie gm. Radzanów plantację konopi indyjskich. Wartość rynkową zabezpieczonych roślin, szacuje się na ponad 210 tysięcy złotych.

Na niezabudowanej posesji należącej do sklepu spożywczego funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego, ujawnili nielegalną plantację konopi indyjskich. Zabezpieczono 319 sztuk roślin o różnej fazie wzrostu. Z danej ilości krzaków konopi indyjskich można otrzymać gotowy susz w ilości ponad 7 tysięcy gramów. Wartość rynkową zabezpieczonych roślin, szacuje się na ponad 210 tysięcy złotych. Trwają czynności policji.

źródło: KPP Mława/mł. asp. Aneta Prusik

fot. KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

avatar
1500
Eryk
Gość
Eryk

W końcu dobra robota,coś kompetentnego dla policji a nie babcie z papierosami ganiac;gratulacje!

Wkurzony
Gość
Wkurzony

Wykrywalność znowu wzrosła. Kilka takich plantacji i awans gotowy. A mafia w tym czasie czyści kamienice i szuka nowych luk w VAT. Parafrazując Marszałka: wam kury szczać prowadzić, a nie w policji pracować.

jarek
Gość
jarek

panowie to przecież konopia przemysłowa pełno tego UNIA dopłaca 1200 zł do hektara

Darek
Gość
Darek

Typowa samo Siejka jak barszcz Sosnowskiego
Przy torach rośnie tego od [wymoderowano]

Jan
Gość
Jan

Przecież to samosiejki. A Policja odtrąbiła sukces. Wstyd Panowie.

Tylko ja
Gość
Tylko ja

Co za idioci robia sensacije ze zwyklej samosieji od lat tam rosnie gdzie to konopia indyjska hehe brak slow kto pracuje w policji

Adam
Gość
Adam

Prosze bardzo ratowo nie daleko klasztoru