Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dewastowali cmentarz. Znieważyli interweniujących policjantów


Jak podaje przasnyska policja, 6 czerwca około godziny 18 – tej trzech młodych mieszkańców Przasnysza profanowało nagrobki oraz uszkodziło jedną z tablic na pomniku powodując szkody  o wartości ponad 500 zł. Młodzieńcy zabawiali się również rzucaniem zniczy na nagrobki.


Ponadto dwóch z trzech zatrzymanych na gorącym uczynku sprawców dokonało znieważenia interweniujących policjantów przy czym wobec funkcjonariuszy kierowali również groźby karalne.

red.

źródło KPP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x