Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Czarujące dzieci czarowały słowem


W Szkole Podstawowej nr 2 odbył się konkurs recytatorski pod tytułem „Czarowanie słowem”. Wzięło w nim udział łącznie 12 dzieci z grup zerowych oraz klasa Ia. Jury miało bardzo duży problem z podjęciem decyzji, komu przyznać pierwsze miejsce, gdyż wszystkie dzieci pięknie recytowały wybrane przez wychowawców wiersze.


Ostatecznie, po burzliwych naradach, wygrał Szymon Kozłowski z grupy 0a, drugie miejsce zajęła Oliwia Rachuba z klasy Ia, trzecie Angelika Tatuch z klasy Ia.

Pozostałym uczestnikom jury przyznało wyróżnienia. Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy.

Niezwykle miłym akcentem imprezy, było wystąpienie Gabrysi Jabłonowskiej z klasy IIIa (gimnazjalnej), która wykonała dwie piosenki. Na wszystkich zebranych czekała również niespodzianka, którą przygotowały uczennice klasy Ia: Ewa Jackowska i Marysia Filip. Dziewczynki zagrały dla nas na wiolonczeli i skrzypcach.

Konkurs zorganizowały panie: Lidia Gromadzka i Olga Meredyk.

źródło i fot. SP nr 2

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x