Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Taki Dzień Dziecka to sama radość


Gry, zabawy, konkursy, konne przejażdżki i mnóstwo innych atrakcji czekało na dzieci i młodzież z SOSW w ośrodku w Podkrajewie. Imprezę z okazji Dnia Dziecka dla swoich podopiecznych, zorganizował Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Mławie oraz działające przy placówce Stowarzyszenie Pomocy Społeczno – Zawodowej Osobom Niepełnosprawnym „Daj szansę”.


W zabawie wzięły udział dzieci i młodzież SOSW, opiekunowie, nauczyciele, dzieci z wczesnego wspomagania rozwoju. Na imprezie bawiło się ponad 150 osób. Organizatorzy przygotowali  różnorodne,  atrakcje, zabawy plenerowe, konkursy. Wszyscy mogli skorzystać z przejazdu pojazdem terenowym, traktorem z wagonikami. Świetna była zabawa w kuli zorbing – sferycznej, na bungee trampolinie, pływanie łódką po stawku. Pod opieką hipnoterapeuty możliwa była jazda na koniu oraz przejażdżka wozem z zaprzęgiem konnym. Uczestnicy brali udział w konkursach: na największą bańkę mydlaną, tanecznym, przeciągania liny, piłki plażowej – wszystkie konkursy były nagradzane.

Przygotowany był również poczęstunek: hot-dogi, słodycze, napoje, lody, wata cukrowa. Pogoda dopisała, zabawa była wspaniała. Impreza odbyła się dzięki zaangażowaniu pracowników placówki oraz dzięki sponsoringowi osób i instytucji zaprzyjaźnionych z ośrodkiem.

Źródło i fot. SOSW

oprac. red

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Rodzic
Rodzic
5 lata temu

Nauczyciele,dyrekcja i pracownicy SOSW to ludzie którzy wkładają serce w swoją pracę.
Jestem matką dziecka które ma to szczęście,że jest uczniem tej placówki.
Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim organizatorom i sponsorom za chwilę radości naszych dzieci.

Z bliska
Z bliska
5 lata temu

Można zorganizować DZIEŃ DZIECKA z licznymi atrakcjami można, ale do tego trzeba ludzi ktorym naprawdę się chce. A w Mławie jak co roku wata cukrowa, i malowanie twarzy żadnych atrakcji. POPROSTU MIZERNE TE SPOTKANIE W MŁAWIE Z DZIECIAKAMI.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x